У Хмельницькому водій маршрутки, який висадив вдову бійця, поїде на “перевиховання” у зону АТО

Хмельницька влада ухвалила рішення щодо водія маршрутного таксі №38, який відмовив у пільговому перевезенні дружини загиблого учасника АТО Світлани Бойко.

“З водія маршрутки та з перевізника ТОВ «Хмельницьке таксі» взяті пояснення та проведено жорстку бесіду. Перевізник і водій приносять вибачення. Власник підприємства-перевізника сьогодні зустрілася зі Світланою і також принесла свої вибачення. В якості покарання і профілактики водій поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за рахунок перевізника. Вважаємо, що так буде справедливіше, ніж звільнити водія і залишити маршрут №38 без однієї машини”, – написав у “Фейсбуці” заступник мера Андрій Бондаренко.

Він додав, що на останній сесії міської ради депутати узаконили право на безоплатний проїзд в міському транспорті членам сімей загиблих учасників АТО.

Як відомо, 3 березня водій маршрутки відмовив у пільговому перевезенні дружини загиблого учасника АТО.

28576716_1637745292975409_8188925973439511825_n

Як писав НГП, на початку року в Хмельницькому звільнили з роботи водія маршрутки №35, який відмовився перевозити дитину загиблого учасника АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. Самому соромно за цього водія.

 2. Бондаренко.. тиж сам с у к … вказав скільки громадян-пільговиків можна возити… за більше наша сільрада не заплатить.. і тут… зрада ..вдову висадив…. так все по правилах.. то твоїх..Дрон правилах… проте коли то вдова.. то вірно… коли афганець чи чорнобилець– це так треба.. совісті у влади міської ні на гріш ломаний… воювати його… а не жерти китайську їжу в ресторані… Містер Лу.. здаю місце.. там та сволота їжу китайську їсть.. так що якщо пику йому захочите порівняти.. там він може бути…

  • Собаки свободівські містом заволоділи. Перевізників прикарманили.

  • Сидит на бабле Бурбака и Коломойского, че б не жрать в китайских ресторанах?

  • ПРОВОКАТОРУ! ВЛАДА НІКОЛИ НЕ ВКАЗУВАЛА СКІЛЬКИ ПІЛЬНОВИКІВ,А ТИМ БІЛЬШЕ УЧАСНИКІВ АТО ЧИ ЧОРНОБИЛЬЦІВ ВОЗИТИ,!

   • В кожному ТЗ вивішено рішення МВ про кількість пільговиків для перевезення.
    То це хто вказує? Анархісти, що попирають закони на місцях. Владою цих бандитів називати не годиться.

 3. Реально поважаю Симчишина за мудрі рішення. Поїде водій з волонтерами. Поїздка на схід це більше 10 тисяч гривень. Нормально допоможуть воїнам і питання закриють. Що не кажіть розумно

  • А що робитимуть з тими, хто принижує пенсіонерів?

   • Щодо пенсіонерів, до більше за самих себе їх ніхто не принизить. Та й якого ставлення вони ще можуть заслуговувати, якщо вони нам комунізм не побудували, за їх мовчазної згоди знищувались залишки промисловості на їхніх підприємствах у 1990х, і ніхто з них досі не відповів на пряме запитання – де окрема квартира кожній сім’ї до 2000 року згідно з рішеннями ХХVІІ з’їзду КПРС, які вони так натхненно вітали у часи свого працездатного віку.
    І якщо хтось з них забув, то варто кожному нагадати про те, що вони нічого не “заробили” собі на песію, бо пенсійна система в нас не накопичувальна, а – солідарна. Тобто в період свого працездатного віку вони просто годували тодішніх пенсіонерів, а нинішні працюючі тепер просто годують їх, тобто вони – звичайутриманці.

    • Хіба простий робітник, прибиральниця, вчителька іт.п. винні у цьому? Ти хоча б клепку мав, розумнику

     • конечно виноваты, это их власть была, рабочих и крестьян. Это их родители пол страны угробили, ради светлого коммунистического будущего

 4. ПатриотХмельницкого… ти з глузду з’їхав.. який бурбак,який коломойський?? цей зайда бондаренко.. разом із свохми подєльніками-свободівцями збирають гроші з хмльничан – підприємців,забудовників,базарників,перевазників… кожного тижня бондаренко їх відвозить пупсу (Крівіцькому) і тягнибаксу.. от би труханути його в пятницю ввечорі коли на поїзд сідає..

  • Взять хотя бы страницу с фейсбука этого Бондаренка. Там по миру наездил на много денег. Чиновничьей зарплаты и близко не хватит. теперь присосался к деньгам хмельничан.. Слава Украине!

   • Така як ти свиня на небо дивиться лише один раз – коли її ріжуть.
    Бондаренко якраз і пише на Фейсбуці, як подорожувати дешево. І, взагалі, минулого року 1200000 українців відпочили в Туреччині, понад 500000 – Єгипті. І що?

 5. Рішення абсолютно правильне, но запитання – хто його проконтролює, це поперше, по друге – свобода це товариство з обмеженими здібностями, брехуни і популісти, де ви є коли в країні хаос, де ви є радікали вонючі…

 6. О да, загиблий воїн Бойко витягнув би водія, і заставив їсти сніг в жіночки з під ніг)
  Жіночка кічиться тим, шо вона горда вдова воїна АТО, всі їй тепер повинні, всі тепер в неоплатному боргу перед нею.

  Пшепрашам пані, але я шось не розумію, ваш чоловік пішов на війну заради того, шоб в нього були пільги? Тобто, не отримав пільг (або вдова не отримала) – даремно загинув?

  • молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! наші діди теж воювали і ніхто з родичів не бігав за пільгами і не махав посвідченням.

 7. Архіпелаг -гулаг по свободівські. Засланий козачок бондаренко тільки і здатний косити бабло для партії, після своєї “місії” відразу накиває пятами з цього міста з кучкою свободівських анархістів.

 8. А чого його не захищає соратник по партії Гавриленко?

 9. Ось вони «бариги – борці» з чорнобильцями,учасниками бойових дій !

  18.01.2018 р. водій маршрутки № 18, державний номер ВХ 21-24 ВМ(назватись відмовився)перевізник ТОВ «Рембуд-транс», із явною неповагою до Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році,безпідставно відмовив йому від передбаченого законом пільгового перевезення. Із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, відрив двері маршрутки та висадив його із маршрутки.

  14.02.2018 р.. в м. Хмельницький, на зупинці «Бібліотека ХТІБО», водій маршруту № 41, держ. номер ВХ 71-01 АК(назватись категорично відмовився),перевізник не встановлений, із явною зневагою до потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи,категорія 1, із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, залучив до неї пасажирів«Я тебе туди не посилав,плати або виходь». Не бажаючи розвитку конфліктної ситуації він змушений заплатити за проїзд.
  23.02.2015 року, в 13.15 год., водій маршрутки №39, маршрут «Озерна-Гречани(ПМС-250,перевізник ФОП «Марценюк Віталій Михайлович», державний номер не встановлено, в супереч чинного законодавства вилучив посвідчення Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році.

  Ця нечисть вже надресирована,як вівчури, в їх очах-одна «зелень» , не має нічого святого.. Вони висаджують людей, що своїм тілом захищали та захищають свою рідну землю, де родились на ній,жили та ще поки що живуть і мають повне право на безкоштовний проїзд(мова йде про інвалідів – учасників АТО та чорнобильців).

  На жаль ці падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх рулів в маршрутках(не всі звичайно,більшість водіїв нормальні українц-козакиі), що забувають, що в салоні автобуса люди, а не скоти, і вже не той день за вікном..
  Як вони вони,по хамськи,свавільно себе ведуть:
  Забороняють займати вільні місця в маршрутці, пояснивши, що вони платні,не зупиняються на вимогу особи-пільговика на зупинці громадського транспорту,нецензурно висловлюються щодо таких «безкоштовних» пасажирів, яких, мовляв, їздить багато, і вони за посвідченнями не будуть їх перевозити,вимагають оплату за проїзд у пільговиків чорнобильців,учасників АТО,застосовують (водій, кондуктор) фізичну силу до особи-пільговика(чорнобильців,учасників АТО) з метою змусити останнього залишити салон машини,приниження честі та гідності особи чорнобильця,учасника АТО.
  І ведуть нібито вони приватизували дороги,зупинки –скоро і повітрям будуть торгувати.
  НЕ ПОБАЖАЄМ ЦІМ ВИРОДКАМ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!

  • МОРАЛЬ ТАКА: Так і хочеться сказати, чи¬таючи подібний вердикт: «Спасибі, пане Бандаренко за те, що не зобов’язали цих «бариг»,бо інакше іх не назвеш,іхати в АТО через м.Припять або через Чрнобиль.

 10. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини засвідчено наявність проблеми реалізації права потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи чорнобильців на пільговий проїзд,учасників АТО в автомобільному транспорті.

  Як встановив моніторинг Омбудсмена, незначна частина водіїв безпідставно порушують права чорнобильців,афганців та інших учасників бойових дій на безкоштовний проїзд.

  З метою запобігання порушенням прав пільгової категорії громадян на безкоштовний проїзд Уповноважений з прав людини направила звернення Міністру інфраструктури України з пропозицією роз’яснити перевізникам необхідність дотримання ними права громадян на пільговий проїзд в автомобільному транспорті.

  Керівництво Міністерства інфраструктури України підтримало позицію Уповноваженого з прав людини та поінформувало про те, що з метою забезпечення соціально значущих перевезень та поліпшення якості пасажирських перевезень Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) доручила своїм територіальним органам довести до відома перевізників вимоги Закону України «Про автомобільний транспорт» та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту в частині необхідності дотримання ними права громадян на пільговий проїзд в автомобільному транспорті.

  Омбудсмен наголошує, що відповідно до ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом. Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом.

  У разі наявності фактів порушення вимог транспортного законодавства, зокрема щодо відмови у пільговому проїзді громадянам, які мають право на відповідні пільги, вони можуть звернутись у відповідний місцевий орган влади чи орган місцевого самоврядування, або ж до територіального органу Укртрансінспекції України, надавши докладну інформацію про порушення та копію документа, що засвідчує право на пільговий проїзд.

  У разі відмови перевізниками виконувати вимоги чинного законодавства України стосовного організації та здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом департамент:

  ініціює перевірки підприємств-порушників Управління Укртрансбезпеки в області,управління транспорту та зв’язку, управлінням ДАІ УМВС України в області та іншими контролюючими органами, накладення ними штрафних санкцій, розірвання договорів з перевізниками та подання на анулювання ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання послуг перевезень пасажирів.

 11. Пільговий проїзд чорнобильців та учасників АТО ніхто не скасовував.

  Попри заяви розлючених перевізників Президент не підписав закон, що передбачає виділення майже 2 мільярдів гривень на забезпечення компенсації пільгового проїзду. Перевізники відразу ж потрактували це вето на власний розсуд. Мовляв, нема грошей – не буде й пільгових перевезень. Водії маршруток знову відмовляються безоплатно перевозити пільговиків, бо “таке розпорядження начальства”.

  Певна частина перевізників взялися самостійно скорочувати кількість пільговиків і провакативно заявили, що будуть перевозити на міських,приміських і міжміських маршрутах безплатно лише чотири категорії пільговиків, а інші пільговики платитимуть половину вартості проїзду.

  Суперечки довкола пільгових перевезень між владою та перевізниками тривають все частіше і частіше.

  В держбюджеті на цей рік видатки на компенсацію за перевезення пільгових категорій передбачили не вдосталь

  Замість того, щоб шукати гроші, аби забезпечити пільговикам їхнє законне право, влада часто йде шляхом найменшого спротиву. Зокрема, укладають з перевізниками не відомо які меморандуми й на власний розсуд врізають права чорнобильцям та учасникам бойових дій,іншим.

  То чи мають право перевізники разом із місцевою владою обмежувати права пільговиків?– Ні, не мають права, це свавілля! — коментують юристи та експерти.

  Є навіть адміністративна відповідальність за це, передбачена Кодексом про адміністративні правопорушення.

  Зокрема, безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне за собою накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності в розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (136 гривень).

  Також, у принципі, не передбачено законодавством, скільки одночасно може їхати пільговиків (двоє чи вся маршрутка).

  Тобто те, що перевізники встановлюють свої квоти на перевезення, є свавіллям.!

  Отже, будь-яка відмова від перевезення пільгових категорій є незаконною.

  Незалежно від того, є, чи немає компенсації на пільговий проїзд, право пільговиків на безоплатний проїзд нікуди не зникає, не може бути обмежене та має бути забезпечене перевізником.

  Пільговий проїзд у громадському транспорті збережено для учасників бойових дій, інвалідів війни, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи осіб, віднесених до категорій 1,2, , та інших!

  Як людині діяти, коли вона має право на пільговий проїзд, але її змушують платити або виганяють з маршрутки?– Потрібно викликати поліцію з метою складання грамотного протоколу про адміністративні правопорушення.

  Чому Президент ветував згаданий закон?– Основна причина – кошти на компенсацію повинні були взяти з фонду, яким передбачається фінансування субсидій населенню зі сплати комунальних послуг.

  І саме місцева влада цим би мала займатись, а не кивати на Київ і потурати перевізникам, які часто відверто знущаються при перевезенню чорнобильців та учасників АТО.

  • Ось вони «бариги – борці» з чорнобильцями,учасниками бойових дій !

   18.01.2018 р. водій маршрутки № 18, державний номер ВХ 21-24 ВМ(назватись відмовився)перевізник ТОВ «Рембуд-транс», із явною неповагою до Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році,безпідставно відмовив йому від передбаченого законом пільгового перевезення. Із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, відрив двері маршрутки та висадив його із маршрутки.

   14.02.2018 р.. в м. Хмельницький, на зупинці «Бібліотека ХТІБО», водій маршруту № 41, держ. номер ВХ 71-01 АК(назватись категорично відмовився),перевізник не встановлений, із явною зневагою до потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи,категорія 1, із цинічною зневагою створив конфліктну ситуацію, залучив до неї пасажирів«Я тебе туди не посилав,плати або виходь». Не бажаючи розвитку конфліктної ситуації він змушений заплатити за проїзд.
   23.02.2015 року, в 13.15 год., водій маршрутки №39, маршрут «Озерна-Гречани(ПМС-250,перевізник ФОП «Марценюк Віталій Михайлович», державний номер не встановлено, в супереч чинного законодавства вилучив посвідчення Учасника ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році.

   Ця нечисть вже надресирована,як вівчури, в їх очах-одна «зелень» , не має нічого святого.. Вони висаджують людей, що своїм тілом захищали та захищають свою рідну землю, де родились на ній,жили та ще поки що живуть і мають повне право на безкоштовний проїзд(мова йде про інвалідів – учасників АТО та чорнобильців).

   На жаль ці падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх рулів в маршрутках(не всі звичайно,більшість водіїв нормальні українц-козакиі), що забувають, що в салоні автобуса люди, а не скоти, і вже не той день за вікном..
   Як вони вони,по хамськи,свавільно себе ведуть:
   Забороняють займати вільні місця в маршрутці, пояснивши, що вони платні,не зупиняються на вимогу особи-пільговика на зупинці громадського транспорту,нецензурно висловлюються щодо таких «безкоштовних» пасажирів, яких, мовляв, їздить багато, і вони за посвідченнями не будуть їх перевозити,вимагають оплату за проїзд у пільговиків чорнобильців,учасників АТО,застосовують (водій, кондуктор) фізичну силу до особи-пільговика(чорнобильців,учасників АТО) з метою змусити останнього залишити салон машини,приниження честі та гідності особи чорнобильця,учасника АТО.
   І ведуть нібито вони приватизували дороги,зупинки –скоро і повітрям будуть торгувати.
   НЕ ПОБАЖАЄМ ЦІМ ВИРОДКАМ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!

   С Вовкодрайвером я согласна полностью.Нельзя так по хамски относитса к заслуженным людям. Власть должна строго наказать нарушителей, уволить и оштрафовать.

   Пусть идут на базар торговать колготами!

   Тем болем есть же конкретная информация!

   ИНТЕРЕСНО,ЧТО ПО ЭТОМУ ВОПРОСУ ГОСПОДИН ТАРАНЕНКО, СКАЖЕТ МЕРИЯ И ДРУГИЕ ДОЛЖНОСТНЫЕ ЛИЦА?

 12. ЖОРСТОКА ПІДЛІСТЬ ЧОРНОБИЛЬЩИНИ.
  В.Ткачук .Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 році.

  «УКРАЇНА БУЛА ВСЕСОЮЗНОЮ ЖИТНИЦЕЮ,
  ВСЕСОЮЗНОЮ КОЧЕГАРКОЮ,
  ВСЕСОЮЗНИМ КУРОРТОМ.

  НЕ ДОЗВОЛИМО ПЕРЕТВОРИТИ УКРАЇНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦВИНТАР!

  З 26 квітня 1986 року розпочався не тільки новий час — до і після. Розпочалася й жорстока боротьба за правду — знизу і за брехню — зверху…Ця боротьба продовжується по сьогоднішній день, на всіх рівнях влади, тому,що Чорнобильський катаклізм — не лише безпрецедентна техногенна катастрофа, а й катастрофа духовна.

  Верхи боялися за свою шкуру, і до сьогоднішнього часу бояться.
  За совість не боялися, бо вона щезла після усвідомлення особистої відповідальності (якщо взагалі верхи були знайомі з такою моральною категорією).
  Нашу країну опосіла чорнобильщина .

  Ми втомилися повторювати, що нас майже не залишилося в живих: тих, хто по праву носить посвідчення ліквідатора аварії на ЧАЕС. Подейкують навіщо нам ці герої, які віддали життя та здоров’я заради життя на Землі? Нам подавай усіх тих «героїв», які знищували власних людей, свій народ. Ось і зараз все ті ж «керівники» знищують героїв-ліквідаторів.

  Я, як ліквідатор аварії, стверджую: перед Чорнобилем усі рівні – і генерал, і рядовий, а тому пенсії для інвалідів-ліквідаторів згідно Закону (якщо в цій державі ще існують закони,діє Конституція, а керівники країни за бійками біля корита ще не втратили залишків совісті, якою вони майже в більшості своїй, незалежно від опозицій і коаліцій, не користуються) повинні бути, такі,щоб перед
  смертю придбати ліки і протягнути пару років перед ямою,куди покладуть тебе навіки. Щоб без хамства проїхати у поліклініку чи у лікарню,підлікувати своє здоров’я…

  Ми не генерали, та не члени уряду, прості ліквідатори, говоримо: віддайте нам наш мінімум. Нас залишилося в живих по всій Україні, не більше кілька тисяч, тож ніяких мільярдів, про які згадують можновладці, для цього не потрібно.

  Якими грошима виміряти подвиг тих людей, які були в зоні з 26 квітня 1986 р.

  Хто з нас тоді думав про гроші? Ми відчували відповідальність перед народом. Минув час, і ми бачимо, хто наші заслуги присвоїв.

  Нас ніхто не запрошує ні в школи, ні в технікуми, ні в інститути, хіба що один раз в рік в райдержадміністрацію випити по сто грам оковитої. Як може знати якийсь чинуша про наші проблеми, коли він нас не чує? Як може знати підростаюче покоління своїх героїв, коли воно їх не бачить? Як можуть люди знати правду про Чорнобиль, бо їх не публікують.

  В 1986 році приблизна кількість ліквідаторів за наймаксимальнішими припущеннями становила 30-40 тисяч. За даними соціальних служб, із них на 2017 рік залишалося в живих 25%. Як бачимо, ліквідаторів аварії на ЧАЕС залишилося не більше 10 тисяч,. Скільки ж усього ліквідаторів аварії живі нині – ніхто не знає, це нікому, крім нас, не потрібно.

  Те, про що звітує держава на сторінках своєї «кишенькової» преси, і те, що ми маємо насправді, – це дві великі різниці.

  Середня пенсія, про яку вони говорять, не відповідає дійсності, її отримують одиниці. Те, що І і ІІ категорії нібито звільняються від оплати ліків повністю, також маячня. Про санаторно-курортне лікування для всіх без винятку взагалі ніби в гарячці придумано. Доки покращаться умови лікування, лікувати вже буде нікого… Щодо грошової компенсації на їжу для І і ІІ категорій, то ці компенсації не ті,ціни підскочили в рази. Також незрозуміло, хто під вивіскою «ліквідатор» отримує житло, про що теж говорить влада. Складається враження, що це вирішується на якихось зібраннях, покритих мороком.

  На часі ліквідатори пропонують позбавити колишніх президентів, прем’єрів, суддів, інших чиновників, з вини яких розграбовано державу, будь-яких державних благ, зокрема державних дач, резиденцій, обслуг та іншого утримання за рахунок бюджету; скоротити апарат державного управління, зокрема кількість депутатів Верховної та місцевих рад тощо, щоб вирішити питання матеріального забезпечення.

  Але, тодішні та і сьогоднішні чиновники ведуть проти нас, ліквідаторів, відкриту і замасковану війну. Бо коли, приміром, через довголітні судові тяжби ми нарешті вибороли деякі пенсії, то в сьогоднішній час , знову ж таки починають нас ганяти по архівам, по підприємствах, які канули у вічність без сліду, видумуючи любу причину,щоб не нарахувати своєчасно пенсію.

  Та ще прикро,коли це роблять так звані керівники громадських чорнобильських організацій, яких чинуши від влади прикоськали різними матеріальними субвенціями, та які успішно ділили ці субвенції серед своїх псевдо активістів.

  Так розказує свої поневіряння, ходіння по муках учасник ліквідації аварії на ЧАЕС у 1986 р. Віктор Броніславович Рибак, с.Розсоша, Хмельницького району. Мені виповнилось 50 років. Відповідно до чинного законодавства я мав право піти на пенсію. Звернувся в ПФУ Хмельницького району. Мені відмовили по причині:

  У наданій копії довідки про заробітну плату відсутні підстава її видачі. Згідно акту перевірки первинних документів, проведеної в ТДВ „Хмельницька МТС”, до реорганізації – Хмельницьке орендне підприємство „Агропромтехніка», записів підтверджуючих факт Вашого перебування на роботах по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та нарахування заробітної плати за цей період в подвійному розмірі не виявлено. Не виявлено, також, записів про проведення в подальшому перерахунку заробітної плати за період роботи на ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  А чи несе відповідальність за збереження Віктор Броніславович за збереження вказаної документації на підприємстві,яке кануло майже безслідно, і тому місці стоїть багато років торгівельний комплекс. Де шукати архіви? А час іде, чи доживу я до тої пенсії із своїми болячками? Пройшли місяці, результату ніякого. Прийшлось чимчикувати до суду. .

  Була написана позовна заява. 10.07.2013 р. суд встановив,що я маю право на отримання пенсії зі зниженням пенсійного віку, моє право на цю пенсію не може бути обмежено формальними підставами такими, як не відповідність форми довідки, а також не збереженням первинних документів на підприємстві, за збереження яких я відповідальності не несу. Відмова пенсійного фонду в Хмельницькому районі в призначені мені пенсії є протиправною, зобов’язано нарахувати вказану пенсію. Видихнувши повітря,пішов знову оформляти пенсію. Та куди там, пенсійники написали скаргу на постанову суду першої інстанції.

  А час іде. Знову побратими-чорнобильці написали заперечення до Вінницького апеляційного адміністративного суду на цю жовану скаргу. І що ви думаєте, судді Віницького апеляційного адміністративного суду Граб Л.С., Драчук Т.О., Смілянець Є.С., аж три судді(нехай Хмельничани знають таких «героїв») приняли рішення,що я не маю права на пенсію. Стидно стало,злість гіркотою розплилась по тілу, як так. Я був на ліквідації аварії не сам, зі своїми працівниками із сільхозтехніки. Хмельницькою облдержадміністрацією видано відповідне посвідчення, яке у встановленому порядку перереєстроване.

  А час іде, пенсійний фонд потирає руки, але знову гомонить, нічого,нічого все буде добре. Болячки загострились, що робити знову. І знову побратими – чорнобильці заспокоїли. Написали касаційну скаргу на рішення Вінницького апеляційного суду.

  14 листопада 2013 р. колегія суддів Вищого адміністративного суду України
  задовольнила мою касаційну скаргу, встановивши що, з висновком суду апеляційної інстанції погодитися неможливо, оскільки він не відповідає вимогам закону, прийнятий помилково.

  Ось така моя епопея. А скільки таких неправомірних висновків прийнято судами по всій області, Україні. Чи рахувались такі неправомірні рішення апеляційних суддів, а скільки горя такі протиправні рішення поприносили в сімї чорнобильців,їхнім родинам.

  А скільки чорнобильців не дочекались рішень вище стоячих судів, оставили своїх дружин вдовами, а дітей сиротами, хто дасть оцінку цим обставинам?

  Як прямо говорити, я пройшов друге суддівське пекло. Ходіння мої закінчились, пенсійний фонд в Хмельницькому районі виконав рішення Вищого адміністративного суду України.

  Така ж доля, як ходіння по пенсійно-судівським муках,справах прийшлось і учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС в 1986 р. Тимофєєву Юрію із Ружичанки, Вергелесу Василю із Пархомовець, Полєвському Василю із Маломоленець, та багато іншим. Місця не хватить . Але ми повинні їх назвати,бо вони своїм життям заслужили хоча на це.
  ЦІ люди пожертвували собою,щоб наші діти,внуки не знали що таке чорнобильське горе,пожертвували своїм життям і здоров’ям, проявили вищий прояв любові до своєї батьківщини,землі на якій народились, та проживають.
  Хто винен в цій трагедії? Хто не додивився, хто розгубився, хто приховав те що сталося, недооцінивши прихованої небезпеки?

  А тут ще якісь горе-перевізники.ПОРУШИВ ЗАКОН – ВИГАНЯТИ З РОБОТИ, ЯК ВОНИ ВИГАНЯЮТЬ НАС З ВАМИ!

  А світ же широкий, а світ же цікавий,
  І сонце привітне, й барвисті квітки…
  Та люта хвороба на це не зважає,
  Згасаєм щороку , як тії свічки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.