Стало відомо, які напрямки інвестицій можна буде розвивати в індустріальному парку Хмельницького

Управління економіки Хмельницької міськради назвало пріоритетні напрями функціонального призначення індустріального парку «Хмельницький» – це текстильне виробництво, виробництво електричного устаткування і агропереробка.

парк

 

Про це свідчить Програма створення та розвитку індустріального парку, яка виноситься на сесію міськради.

Зокрема, до них ввійшли: текстильне виробництво; ткацьке виробництво; виробництво одягу та інших текстильних виробів; електричного устаткування; електродвигунів, генераторів, трансформаторів, електророзподільної та контрольної апаратури; батарей і акумуляторів; проводів, кабелів і електромонтажних пристроїв; електричного освітлювального устаткування; побутових приладів та іншого електричного устаткування; агропереробка; виробництво харчових продуктів переробка та консервування фруктів та овочів; борошномельно-круп’яної промисловості та інших харчових продуктів.

Створення індустріального парку, за задумом влади, дозволить реалізувати стратегічну ціль, передбачену Стратегією розвитку Хмельницького до 2025 року, що затверджена рішенням сесії міської ради №2 від 31.05.2017 року, – розбудова точок економічного зростання. Передбачається, що створення індустріального парку сприятиме формуванню сучасних екосистем бізнесу та інновацій, що стануть рушійною силою економічного прогресу міста та будуть сприяти створенню умов і можливостей для впровадження моделей інклюзивного розвитку.

Загалом, з міського бюджету заплановано виділити 3 млн. грн на реадлізацію заходів цієї Програми.

Як писав НГП, у липні 2017 року депутати Хмельницької міської ради надали дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення 52 га землі під індустріальний парк на вул. Вінницьке шосе, 18.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.