У 2017 році на дороги Хмельниччини не використано 50 млн. грн від митного експерименту

У 2017 році до спеціального фонду бюджету Хмельницької фактично надійшло 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів на суму 210,6 млн.грн., з яких 50,4 млн. грн поступило 29 грудня і не було використано.

Про це зазначено у пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету.

На початок 2018 року зазначені кошти обліковуються в залишках бюджетних коштів обласного бюджету. При цьому, протягом минулого року на дорогах загального користування виконано робіт з капітального та поточного ремонтів на суму 243,2 млн. гривень. Заборгованість за виконані підрядними організаціями роботи сягає 83 млн.гривень.

Таким чином, залишок коштів митного експерименту на суму 50,4 млн.грн. буде направлятись на погашення цієї заборгованості.

Крім того, відповідно до листа Хмельницької митниці ДФС від 23 лютого, в поточному році очікувані надходження до спеціального фонду обласного бюджету становлять 100 млн. грн.

Нагадаємо, що Верховна Рада продовжила до 1 січня 2019 року експеримент фінансування ремонту та реконструкції доріг коштом перевиконання митних надходжень і ввела можливість дофінансування коштом Державного дорожнього фонду.

Так званий митний експеримент щодо фінансування реконструкції автодоріг стартував у вересні 2015 року. Згідно з ним, половину суми перевиконання планових щомісячних митних надходжень спрямовують у спеціальні фонди регіональних бюджетів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив у Раді, що загальний бюджет фінансування доріг на 2018 рік становитиме 46 млрд грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. дебіли і нездари

  • Чому одразу образи? Гроші поступили в останні дні. Добре шо поступили, освоять в цьому році. Хай працюють, так виглядає шо дороги будуть кращі

 2. А хто виконав на 83млн.грн. робіт наперед і саме цікаво як – цікаво знати цих альтруїстів??? Чи як завжди це просто сума на папері??

 3. Ну хоч якось ті дороги ремонтують, хоч в кредит, хоч за митні кошти.

 4. Меньше красти треба.

 5. Хочу сказати, що цей митний експеримент, це така собі цікава економічна штука. І досить мотиваційна. От я особисто бачу, що місцями дорога стає кращою, і що моя фірма платить податки недарма.

 6. Якби вони так зробили ще при Ющі, то мали б ми нормальні дороги весь час, а не напрямки…

 7. Якби я то цій владі не дуже вірю, і ями в нас такі шо дай боже, але ж дригались з тими катками і грейдерами, десь полатали, десь підсипали, гляди і в цьому році відімость работи посоздают

 8. Шо це ви тут розтявкались?!
  Вперше за стільки років взялись за тещін ящик і той міст, шо через річку! То як дороблять, то хоч без мокрих штанів проїхати можна буде той кусок дороги!

 9. Добре, що роблять. Найгірші куски відремонтували. Хоч гроші є в містах і селах. А то при янику нічого не було, тільки кишені яника і його компанії розбухали.

 10. Лобзик не успел до 31 декабря распилить. Бедняга.

 11. У НОРМАЛЬНІ ДЕРЖАВІ ПІШЛИ Б УСІ У ВІДСТАВКУ!!!
  А ТАК ЗАВТРА ЩЕ ДАЛІ БУДЕ, БУДЕ ХУЖЕ…… БО НАС ВВАЖАЮТЬ ЗА БИДЛО.!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.