Народний депутат Сергій Лабазюк спільно з колегами з ГО «Бізнес-варта» працює над вирішенням проблеми рейдерства в аграрному секторі

Про це на черговому брифінгу у Верховній Раді наголосив народний депутат України Сергій Лабазюк, адже за його словами ця проблема сьогодні набула критичних масштабів по всій країні.

«Про рейдерство в аграрному секторі впродовж останнього року регулярно сповіщають по телебаченню, так і в інших джерелах інформації. Я особисто пересвідчуюсь в цьому на різних зустрічах з аграріями. Неодноразово на конференціях ми чули історії про те, як ганебно відбирають в людей їхній бізнес, над яким вони працювали десятки років Підкуплені судді, нотаріуси та інші правоохоронні структури шляхом обману та чорних механізмів просто відбирають їхній «шматок хліба», їхню техніку, та активи», – зазначив парламентар.

Стояти осторонь такої кричущої проблеми просто неможливо – наголосив Сергій Лабазюк, тому разом зі своїми однодумцями: колегами по депутатських кріслах, громадськими активістами, журналістами та просто небайдужими людьми, створили громадську організацію «Бізнес-варта». Ця структура, за словами парламентаря, насамперед покликана захищати інтереси та права людей, що потерпають від ганебного свавілля рейдерів.

«Нам за цей короткий час вже вдалося провести чимало круглих столів, зустрічей і підняти це питання в першу чергу в публічну площину. Привернути увагу влади до цієї проблеми і змусити запрацювати комісію за головуванням віце-прим’єр-міністра Степана Куб’єва, куди ввійшли і міністр юстиції, представники ГПУ, поліції, інших структур, які мають пряме відношення і можливість впливати на дану ситуацію», – повідомив Сергій Лабазюк.

Якщо йти виключно на законодавчому рівні, пояснив народний обранець, це правильний, однак довготривалий процес. Для цього необхідно щонайменше півроку, аби привести в належний стан законодавство, адже саме “прогалини” в законодавчих документах успішно використовують рейдери на свою користь.

Тому, члени ГО «Бізнес-варта» вирішили діяти швидко і невідкладно, аби аграрії відчули підтримку, саме в той момент, коли їм необхідний захист. Робитимуть, це через вплив на правоохоронні структури, за участі хороших юридичних спеціалістів Так, на минулому тижні вже було проініційовано відновлення роботи комісії.   В понеділок була проведена знову зустріч, на якій було визначено опорні точки за якими потрібно рухатися далі.

Сергій Лабазюк наголосив, – «Якщо ми сьогодні не зупинимо це свавілля, ми ризикуємо втратити імідж України на зовнішньополітичних ринках. Ба більше, що куди гірше, розвиток агропромислового комплексу в кращому випадку буде просто призупинений, або ж почне нищитися. Адже ситуація із рейдерством змушує багато аграріїв відмовитися від того, що вони мають сьогодні».

Відтак, як запевнив нардеп, члени ГО «Бізнес-варта» наполягатимуть, аби ці питання надалі були в полі уваги всіх профільних міністерств. Аби невдовзі люди побачили покараних і притягнутих до відповідальності винуватців.

Для цього на законодавчому рівні Сергій Лабазюк спільно з колегами у профільному комітеті вже напрацювали цілий ряд законодавчих ініціатив. Вони є вже в сесійній залі та в комітетах.

«Я сподіваюся, що ми зможемо їх прийняти вже найближчим часом, аби вони як найшвидше вступили в дію. А ми продовжуємо активно співпрацювати. Ми відкриті. Отож, чекаємо на звернення і на конструктивну співпрацю», – доповнив Сергій Лабазюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Каждый найдет для себя любимую строчку….
  “На Щуку хтось бомагу в суд подав,
  Що буцімби вона такеє виробляла,
  Що у ставу ніхто життя не мав:
  Того заїла в смерть, другого обідрала.
  Піймали Щуку молодці
  Та в шаплиці
  Гуртом до суду притаскали,
  Хоча чуби й мокренькі стали.
  На той раз суддями були
  Якіїсь два Осли,
  Одна нікчемна Шкапа
  Та два стареньких Цапа,—
  Усе народ, як бачите, такий
  Добрячий та плохий.
  За стряпчого, як завсігди годиться,
  Була приставлена Лисиця…
  А чутка у гаю була така,
  Що ніби Щука та частенько,
  Як тільки зробиться темненько,
  Лисиці й шле то щупачка,
  То сотеньку карасиків живеньких
  Або линів гарненьких…
  Чи справді так було, чи, може, хто збрехав
  (Хто ворогів не мав!),—
  А все-таки катюзі,
  Як кажуть, буде по заслузі.
  Зійшлися судді, стали розбирать:
  Коли, і як воно, і що їй присудити?
  Як не мудруй, а правди нігде діти.
  Кінців не можна поховать…
  Недовго думали — рішили
  І Щуку на вербі повісити звеліли,
  — Дозвольте і мені, панове, річ держать!
  Тут обізвалася Лисиця. —
  Розбійницю таку не так судить годиться:
  Щоб більше жаху їй завдать
  І щоб усяк боявся так робити, —
  У річці вражу Щуку утопити! —
  Розумна річ! — всі зачали гукать,
  Послухали Лисичку
  І Щуку кинули — у річку”.

  Леонід Глібов (1858)

 2. Сам рейдер по дорогах, і клеє дурня.

 3. эта мразь и есть самый большой рейдер в агробизнесе

 4. Це утворення пана Лабазюка діятиме для захисту його ж бізнесу і не більше.

 5. Сергiй молодець, створивши потужний бiзнес з нiчого вiн змушений його захищати.Тi хто пишуть дурницi про нього це просто невдачники i завiсники це моя думка.

 6. Не з нічого, а віджав в людей. Рейдер очолить боротьбу з рейдерством.

 7. А хто ж цю мерзоту обирав???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.