#Прикрути – у Хмельницькій ОДА підтвердили, що батареї стали холоднішими

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко наголосив, що область приступила до режиму економії використання природного газу, ініційованого НАК “Нафтогаз України”.

“У моєму робочому кабінеті вже похолодало – батарея з гарячої стала літньою. Були навіть дискусії, що при плюс 15 градусів працівники органів влади могли б півдня посидіти в кабінетах. Однак це рішення поки не прийнято”, – сказав він у коментарі НГП.

Кальніченко зазначив, що наразі вирішується питання з роботою найбільших промислових підприємств краю.

“На Хмельниччині нараховується близько 30 великих промислових споживачів природного газу, з якими ведемо перемовини стосовно зменшення споживання. Що стосується навчальних закладів, то 60% з них працюють на альтернативних джерелах опалення. Ті ж, які використовують газ, повинні зменшити обсяги його споживання”, – додав високопосадовець.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко через “Фейсбук” закликав українців на декілька днів ”прикрутити опалення”, а всі державні установи – зменшити по можливості температуру в приміщеннях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Думаю, що газ просто розбадяжать і вбють двох зайців і гроші зароблять і “зекономлять”.

 2. Давно пора! Не замерзнемо! На майдані не замерзли, і без російського газу зараз не змерзнемо!

  • ТЕЛЕПЕНЬ… як то російський …. а платиш ти на 40 долярів за нього дорожче… бо тиж не москаль…. просто дурень…. і мізки у тебе на майдаті всі вимерзли…. СЛАВА УКРАЇНІ….

  • А як у нас з врожаєм гороха? Може варто усім таким, як цей “Хмельничанин”, патріотам зібратися разом, наїстися гороху та … по черзі п*рднути у газосховище? І одночасно екологію попустить.

  • Ти не хмельничанин – ти Скарженецький))

  • дибіл

  • А КОРНІЙЧУК ТА КАЛЬНІЧЕНКО І НА МАЙДАНІ НЕ МЕРЗЛИ (бо ЇХ ТАМ НЕ БУЛО) І В КАБІНЕТАХ НЕ ЗАМЕРЗНУТЬ (ЗАПАС ЖИРУ ВЕЛИКИЙ)…ВІДРІЖТЕ ОПАЛЕННЯ В ЇХНІ КАБІНЕТИ…БУДЕ ДУЖЕ ПРАВИЛЬНО!!!! А НЕ ЗАЙМАЙТЕСЬ ГЕНОЦИДОМ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ !!!

 3. Цей стариц хрен ще там сидить? Це капець… кругом пригріється….він без грошей вам навіть не перд…е….

 4. СЛАВА УКРАЇНІ… НАЩО НАМ РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ…. НАС ЄВРОПА ЗІГРІЄ….. ДУМАЙТЕ ПРО СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ.. ПРО ГРОЙСМАНА І ВАЛЬЦМАНА… ЦИХ КРЕМАНИЧІВ, ЯКІ ВЕДУТЬ НАС ДО ЄВРОПИ…. І ЩО НАМ ХОЛОД- ВИЖЕВЕЩ, ЩО НАМ ЦІНА НА ГАЗ РОСІЙСЬКИЙ, ЩО ЙДЕ НІБИ-ТО Х ЄВПРОПИВ ТРИДОРОГА… ЗАПЛАТИМО….. ЩО НАМ МАЛЕНЬКІ ЗАРПЛАТИ – ЦІНИ У НАС ЄВРОПЕЙСЬКІ… САМЕ ЗА ЦЕ МИ НА МАЙДАНІ МЕРЗЛИ(ЗВИКЛИ), САМЕ ЗА ЦЕ ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПІШЛИ НА СМЕРТЬ.. ТРЕБА ЩЕ ДЕСЯТОК РОКІВ ПОЧЕКАТИ.. І КОЛИ ЦІНА НА ГАЗ, СВІТЛО ПОВІТРЯ БУДЕ НА РІВНІ ЄВРОПИ…. ТОДІ ЗАЖЕВЕМО…. ЯКЩО БУДЕ КОМУ…. СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!

  • Ну то мабуть у другу світову треба було з гітлером торгувати і дружити, а може й здатись. За вашою логікою.

   • А ви з Гітлером не дружили. Ви йому прислужували…

    • Росі́йська Ви́звольна А́рмія (рос. Русская освободительная армия — РОА) — антирадянське військове з’єднання, яке воювало під час Другої світової війни на боці Німеччини та проти Радянського Союзу. Фактично була підпорядкована Вермахту. Структура “Русской освободительной армии”
     головнокомандувач РОА — генерал-лейтенант А. А. Власов
     Начальник штабу та заступник головнокомандувача — генерал-майор Ф. І. Трухін
     Заступник начальника штабу — генерал-майор В. І. Боярський
     Допоміжні війська — полковник Яропута
     Управління (штаб) козачих військ — генерал-лейтенант Г. В. Татаркін
     1-ша дивізія РОА (600-піхотна дивізія Вермахту) — генерал-майор С. К. Буняченко
     2-га дивізія РОА (650-піхотна дивізія Вермахту) — генерал-майор Г. А. Звєрєв
     3-тя дивізія РОА (700-піхотна дивізія Вермахту) — генерал-майор М. М. Шаповалов
     Військово-повітряні сили — генерал-майор В. І. Мальцев
     Офіцерська школа РОА — генерал-майор М. А. Меандров
     Школа пропагандистів (Вульдхайм) — полковник Г. І. Антонов.
     Налічувала близько 800000 чоловік. Так що панове росіяни не хило служили Гітлеру)))

     • По-перше, я це знаю навіть краще за вас.
      По-друге, я не росіянин.
      Треттє: За кожним випадком згадувати Росію/росіян/Путіна, це симптом комплексу неповноцінності (я особисто визначив це, як “путінізм”, і таке псевдо взяв, що б визначати/провокувати носіїв цієї хвороби).
      А головне: Це досить небезпечно, бо наслідком може бути навіть геноцид…, не кажучи вже про те, що це “спихання” відповідальності за всі негаразди в країні і суспільстві з себе, відволікання від справжніх чинників проблем та просто …прояв слабості.

 5. Та хай працюють дистанційно

 6. Я ось чого не розумію….. ми москальський газ не купуємо з 14 року, мали кошерний европейський закачати щоб вистачило на весь опалювальний сезон… а тут МОРОЗИ да зимою, а думали що всю зиму буде -2, то цього Нафтогаза з його головою на гілку требе повісити…

  • А в голови Нафтогазу зарплата 1млн.600 тис. грн. а скрутити газ треба щоб він за економію ще премію собі виписав)))

  • Хай би Європа била на сполох, що Росія недопостачає їй газ, і прикручує в Європі споживання.

  • Ага . газ з Європи… цікаво.. а де там газ видобувається…???? дурні…

   • В багатьох країнах Європи видобувають газ. Євросоюз на 3 місці в світі. Звичайно в США і в рашці більше. Але яка заслуга країн де є корисні копалини? Ніяка. Рашка гроші від газу пускає на вбивство народів. Була б розумна, самі б до неї тягнулись. А так – горілка і матюуюки, навіть на видобутку росіян зовсім мало, а які є тижнями в запоях.

 7. Газ завжди був російський. проте росія наразі зменшила кількість газу і тиск в трубі.. тому україна не може собі взяти… а наші холопи бояться взяти в Європі

  • зима була тепла… зекономити могли багато газу….так навіщо прикручувати газ в такі сильні морози—не розумію… напевно щоб більше людей похворіли.. точно – йде винищення нації ..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.