Бізнес-партнер сина екс-мера збиратиме ПЕТ-пляшки у хмельничан

Комісія при управлінні житлово-комунального господарства 1 березня оголосила результати проведення конкурсу на організацію збору та вивезення ПЕТ-пляшки у Хмельницькому.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка УЖКГ.

Переможцем конкурсу обрано хмельницьке ТОВ”Рециклінг-Поділля”.

Відповідно до пропозиції, фірма-переможець встановить у місті 180 контейнерів для збору ПЕТ-пляшки. Це відбуватиметься у два етапи: перших 100 має з’явитися до кінця червня. Решта – до 5 вересня цього року.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Рециклінг-Поділля” створено на початку квітня 2015 року. Кінцевим власником є мешканець Лісових Гринівців Валерій Коломієць. Пан Коломієць у двох хмельницьких фірмах (ТОВ “Фіома “Інна” та ПП “Бонус КС”) є бізнес-партнером сина колишнього мера Юрія Мельника.

Як писав НГП, у 2018 році хмельницька влада поділила ринок вивезення побутових відходів між двома учасниками: комунальним підприємством «Спецкомунтранс» і ТОВ “Носоріг Еко”. Останнє опікуватиметься виключно мікрорайоном Ружична.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Віталіку, от скажи мені, будь ласка, а чого ти не дописуєш усю правду? І не треба казати, що ти її не знаєш! Ти ж на юконтрол посилаєшся) так от чому ти не пишеш, що раніше тов “Рициклінг-Поділля” мала відношення до екс-депутата міської ради Білика (да, цукерня, фамілія, сад на євпропейській). А чого ти не пишеш, хто ж такий Валерій Коломієць? Що це тов “Проскурів-Агро”, ТМ “Хмельницькі делікатеси”, бізнесмен, який викупив два комунальних приміщення у 2010 році? Хіба не ти про це писав? А шо це ти так ігноруєш Лабазюка та його партію? Чого це ти мовчиш про Добжанського? Боїшся, що на виборах не буде фінансування за політрекламу? Бо ось такі речі насправді пояснюють відсутність реальної опозиції в міській раді, деионструють, між ким і як ділять бюджетні сфери! Чому ти цього не пишеш, га, Віталіку?

  2. Я хотел бы сказать, что пишу все это по памяти, поэтому ошибки и неточности неизбежны. Яндексом и матчастью не пользуюсь, лень)да и полагаюсь на то, что меня поправят, потому что поправлять кого-то — это же интереснее, чем добавлять от себя)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.