Фахівці «Хмельницькобленерго» спільно з корейцями обговорили питання реалізації «розумної» електромережі

Протягом двох днів, 26-27 лютого, провідні фахівці ПАТ «Хмельницькобленерго» тісно працювали із представниками Корейської електроенергетичної корпорації (KEPCO), повідомляє прес-служба ПАТ «Хмельницькобленерго».

KEPCO – є найбільшим виробником та дистриб’ютором електроенергії в Південній Кореї та відповідно володіє значним досвідом у побудові SMART GRID.

Головне питання зустрічі фахівців – це технічні аспекти побудови «розумних» мереж, визначення необхідних складових та їх функцій. Корейські фахівці продемонстрували спеціалізоване програмне забезпечення, що забезпечує накопичення та обробку даних засобів обліку, схеми взаємодії між різними модулями системи та складовими мережі. У вигляді жвавого обговорення розглянуто актуальні питання щодо практичної реалізації «розумної» мережі в Україні, ефективність таких мереж у інших країнах.

Справили враження на представників ПАТ «Хмельницькобленерго» технологічність засобів обліку та широкий діапазон даних, що концентруються в межах системи управління даними.

Обидві сторони висловили сподівання щодо подальшої плідної співпраці, адже побудова «розумних» мереж забезпечує поліпшення якості послуг, що надаються споживачам, зниження втрат електроенергії, оптимізацію процесів взаємодії із споживачами в цілому.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. 잘 했어.

    • але інженер абонентського відділу “Хмельницькобленерго” що на вул. Свободи-придурок та хам рідкісний…з ним звірку провести неможливо….. прошу зробити звірку по місяцям а він каже лише суму боргу 1287 грн (якого не може бути бо лічильник поміняли 11 місяців тому та платили щомісячно)…ПРОШУ НАВЧИТИ ЦЬОГО ХАМА ЧЕМНО РОЗМОВЛЯТИ З КЛІЄНТАМИ !!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.