Справа депутата Харкавого: Городоцький райсуд, де працює троє служителів, не зміг сформувати колегію

Початок розгляду справи депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого, який обвинувачується у шахрайстві і в пропозиції надати хабар (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369 КК України), знову затягується.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, після самовідводів колегії суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду справу перекинули до Апеляційного суду Хмельницької області. Згодом той передав її на розгляд Городоцькому районному суду.

16 лютого відбувся автоматизований розподіл, який не увінчався успіхом. Система мала сформувати колегію суддів у складі трьох служителів. Натомість один із них на момент жеребування перебував у відпустці. У підсумку це завадило успішному авторозподілу справи Харкавого, оскільки в Городоцькому райсуді працює лише троє суддів.

Раніше Верховний Суд України залишив без задоволення клопотання захисника Плахотнюка щодо направлення кримінального провадження щодо депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого з Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до Апеляційного суду Тернопільської області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. ось так за допомогою судів черговий хабарник уникає відповідальності! Держава руйнується просто на очах!

  2. Хабарники не хочуть судити хабарника! А зарплату отримують з наших податків, близько 30 тисяч гривень щомісячно. Коли прості трудяги по 3-6 тис грн. От так вот, кого вигідну – суджу, а кого ні – самовідвід!

  3. Скільки б мотузка не вилась…, а кінець усерівно буде. Відповідальності Харкавий не уникне – питання, яке нестиме покарання. Щодо розміру зарплати, то це свідомий вибір кожного, А завидки це ж український менталітет.

  4. Чому Ви не відкличите цього алкаша – поставте іншого в чому проблема

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.