У мікрорайоні Гречани залізничники не проти відновити наземний перехід, які самі ж повалили

Робоча комісія за участю фахівців регіональної філії Південно-західної залізниці і представників міської ради дійшли спільного бачення з можливості облаштування пішохідного переходу через залізничні колії в межах станції Гречани на 1227 км дільниці Жмеренка-Підволочиськ.

Про це повідомляють в.о. директора регіональної філії залізниці Роман Веприцький і в.о заступника директора Роман Йосифович.

За їхніми даними, при замовленні проектно-кошторисної документації переваги слід надавати тунелю або надземному пішоходному переходу.

У листі до Голови ВР Парубія від 11 січня хмельницький мер Олександр Симчишин зауважив, що питання виготовлення проектно-кошторисної документації буде винесено на розгляд сесії під час внесення змін до поточного бюджету.

залізниця

Як повідомляв НГП, наземний перехід через залізничні колії в межах станції Гречани на 1227 км дільниці Жмеренка-Підволочиськ у липні 2017 року демонтували залізничники. Він був зручним для місцевих мешканців (зокрема, ті, котрі мешкають на вул. Качинського – НГП), щоб дістатись до роботи, медичних закладів, магазину, школи, садочка і костелу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.