Мешканець Старокостянтинова програв апеляцію щодо заборони ввезення на територію міста сміття зі Львову

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без задоволення скаргу позивача Михайла Прощука, який оскаржував договір про співпрацю від 26 квітня 2017 року, укладений між двома львівськими компаніями та двома підприємствами із Старокостянтинова на прийом твердих побутових відходів.

Про це зазначено у постанові суду від 1 лютого.

На думку апеляції, позивач не надав доказів, що вказаний договір грубо порушує його конституційні права на безпечне життя і здоров’я, довкілля.

Крім того, в матеріалах справи наявний лист Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств № 104 від 24 травня 2017 року, з якого вбачається, що з 14 червня 2017 року Договір намірів про співпрацю розірвано, а поставка твердих побутових відходів припинена з 25 травня 2017 року.

Разом з тим, за інформацією сайту “Старокостянтинів небайдужий”, наприкінці січня 2018 року мешканці міста заблокували автомобіль із львівським сміттям та повідомили місцевий відділ поліції.

Нагадаємо, заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

Раніше міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявляв, що місцевий полігон твердих побутових відходів  розраховує прийняти 12 тис. т сміття зі Львова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Це Прощука купили, дали йому шматок хати, щоб він замовк! Ганьба Руху нових сил у Старконі зі старими шкурами!

 2. Михайло Прощук не має відношення до РНС. Уже і сторінку на ФБ видалив. Тай матеріали статті не до кінця відповідають дійсності. За маєю інформацією заява була просто забрана. Віталію, уточніть інформацію і якщо це дійсно так, то потрібне спростування.

 3. Так все місто гримить про те, що представник РНС Прощук заяву відкликав після прохань міськради і особисто приїзду Булича до нього вторгувавшись за позитивне вирішення половини хати. Зараз сторінку перейменував на Михаил Староконстантиновский і постить активно інфу про Саакашвілі і РНС. Інфусхоже вам прийдеться спростовувати про причетність сумнівних особистостей до ціеї сили. Понабирали хай Бог простить. Один Іван забулдига, двоє інших грошенят хотіли на смітті підзаробити влаштувалися на посади, а потім голову в пісок, Прощук ще той персонаж, товариш Булича, знав як поторгуватися.Подав позов щоб збрити грошенят.Може на партію?

 4. Ми з Прощуком набираємо опслідовників у Рух Нових сил!
  На Майдан возимо людей за грузинські гроші!

 5. Що “АНОНІМ” з відкритим обличчям страшно,тільки з підтишка можеш
  гавкать!!!

  • Мартин, це ти?! В тебе карма якась вонюча…то самооборона,то рух, потім в лайно директором вляпася мусорки, а тепер хочеш в Грузію?

 6. “АНОНІМ”-це як презерватив,використали і викинули!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.