Суддю Трембача, який викликав до суду голову ОДА, відвели від справи депутата Бурлика

Суддю Хмельницького міськрайонного суду Олександра Трембача відвели від кримінальної справи щодо обвинуваченого депутата Хмельницької обласної ради від політичної  партії  Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Віктора Бурлика за  ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство).

Фото "Є"

Фото “Є”

Відповідну ухвалу сьогоді винесла суддя Світлана Дручкова.

Пані Дручкова 6 лютого розглядала відвід судді Трембачу, заявлений представницею Хмельницької обласної державної адміністрації наприкінці січня. Орган влади, який у справі Бурлика є потерпілою стороною, не погодився з раніше винесеною ухвалою стосовно виклику до суду голови облдержадміінстрації Олександра Корнійчука у якості свідка. На їхню думку, пан Корнійчук не є свідом, а лише представляє інтереси установи, що має статус потерпілої по справі.

У суді прокурор і обвинувачений виступили проти заявленого відводу судді Трембачу. Головуюча Світлана Дручкова взяла паузу до 9 ранку 7 лютого і пішла до нарадчою кімнати приймати рішення.

“Безпрецедентний випадок у судочинстві! Служителя Феміди відвели від справи, тому що він викликав до суду високопосадовця для надання пояснень по суті”, – прокоментував НГП адвокат депутата Роман Гавриленко.

На думку захисника, новий суддя (його ім’я стане відомо після жеребкування автоматизованою системою – НГП) з великою вірогідністю не викликатиме до суду голову ОДА Олександра Корнійчука у якості свідка.

Нагадаємо, що 15 березня минулого року депутат Віктор Бурлик пошкодив контрольно-пропускний пункт у приміщенні Хмельницької облради. Зокрема, він наніс молотом 28  ударів по металевому турнікету, повністю його зруйнувавши. Далі ввійшов до приміщення контрольно – пропускного пункту, молотом наніс ще два удари по пульту управління турнікетом.

Потім депутат облради з приміщення  контрольно – пропускного пункту  витягнув робочий стіл військовослужбовців та викинув його в приміщення холу, після цього молотом наніс два удари по скляній  частині конструкції контрольно – пропускного пункту та 15 ударів молотом по каркасу споруди, спричинивши тим самим  матеріальну шкоду на суму 21323 грн. 45 коп.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Вот оно судочинство по новому! За выклик толстопуза удаляют судей!

  • Та бред, суддів завжди відводить якась з сторін якщо не довіряє йому. Справу Бурлика вовтузять дуже підозріло довго. Чому так довго? Чому обурення нема? Бо це депутат від Свободи? Теж якось не чесно.

 2. Діюча влада, в тому числі і її судова гілка в даний час роблять все щоб знищити і Україну і українців. Кому потрібні такі суди, яким не довіряє 90 % українців??? Весь світ з нас сміється і сприймає нас виключно як корумповану та непрогнозовану державу!

  • Кожен народ має ту владу на яку заслуговує. Ми звикли бути вимогливими до когось, а треба починати з себе.

 3. Все вірно зробила не гоже колишньому депутату Верховної ради і теперішньому голові ОДА свідчення в суді давати, це гоже простим людям-холопам, ким ви судді та губернатори нас всіх простих людей і рахуєте.

 4. читай КПК

  • А ти його читав? якщо так то почитай ще раз і заодно рішення інших судів, бо відвести суддю за процесуальне рішення викликати свідка може бути тільки в хмельницькому судді.

 5. Та цей суддя, тупий як пробка. Вирішив пропіаритись, викликавши свідком губернатора! Взагалі дуже темний він, як для судді, зате гроші любить ….

  • Якщо губернатор заявив про злочин то його не треба викликати як свідка бо він губернатор?видно вся ОДА вже сіла на клавіатуру коментарі писати.

   • Ну побили ж не губернатора? Як він може бути свідком скажіть мені будь ласка. Є представництво ОДА, юр. відділ. Нехай розбираються.

    • Бурлик проходил судово-психиатрическую экспертизу?

     • Те що Бурлик неадекват, це всім зрозуміло. Але зараз питання в тому, що голова облдержадміністрації ігнорує суд, не зьявляється і не дає покази як свідок, а суддя Дручкова в порушення КПК задовільняє відвід іншому судді лише з тієї підстави, що той суддя осмілився викликати хабарника Корнійчука як свідка в судове засідання. Виявляється їцих персонажів не тільки не можна притягувати до кримінальної відповідальності, їх навть не можна викликати в суд в якості свідків. Повний карт бланш! Продовжуй Корнійчук грабувати нашу область, недоторканий ти наш!!!

    • https://www.youtube.com/watch?v=a7RUeFcWjRA

     ось тут він є свідком де виглядає з-під дверей)підписав заяву, турнікета на металолом здав, допитувати не треба?що тут страшного?живіт важко донести до вул. Героїв Майдану?

    • А в чому проблема, якщо суд викликає Корнійчука в якості свідка? В Києві по справах Майдану викликають в суд в якості свідків і міністрів, і премьер-міністрів і Президентів. А тупий корупціонер Корнійчук перелякався бідолага, бо боїться всього публічного і домовились з судом, що заявліть відвід Трембачу, інший суддя цей безпідставний відвід задоволить, передадуть справу іншому судді, який Корнійчука вже не викличе як свідка.

 6. Корнійчук чекай,народ прийшов за Януковичем і прийде за тобою,всьому свій час. Була вже в нас влада від Бога,тепер твоя черга.

  • Корнійчук сподівається на те, що Ядусі на хвіст солі насипали, та й він також проскочить! Ще не одного крупного злодія-чиновника не посадили, всі відкупаються, а садять так, мілку рибу.

   • Ну не буде так, не для того Небесна сотня полягла щоб цей жиробас суддям казав що робити.

    • Дуже хочеться на це сподіватись. Але до сьогоднішнього дня вони все крадуть та крадуть, і кінця-краю не видно!

 7. Видно все, подивіться тільки декларацію цього хряка)і на пишну пачку, напевно на дієті від державної зарплати)

 8. Дуже хочеться на це сподіватись. Але до сьогоднішнього дня вони все крадуть та крадуть, і кінця-краю не видно!

 9. Сашка-жиробаска, ми прийдем,ми знаєм де ти живеш, ти чекай, може не сьогодні будем в тебе, може не завтра, але будем=)

 10. Якось так виглядає шо не ода сіла за клавіатуру, а якісь ображені.

 11. Люди для яких дуже легко ображати, обзивати, принижувати інших, сміятись над іншими і мабуть ще й отримувати від цього задоволення не можуть вимагати для себе доброго життя. Дивно, але саме такі вважають, що кожне їх слово, то правда. У них з нервами і психікою проблеми, а виховання взагалі немає. Жахливе середовище.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.