Хмельничанин, який домагається зниження вартості проїзду у маршрутках, замовив нову експертизу

Хмельничанин Іван Кульгук, який уже рік судиться з міською владою через підвищення вартості проїзду у громадському транспорті, замовив нову експертизу.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 29 січня.

Суд задовольнив клопотання позивача про призначення судової економічної експертизи з метою підтвердження обгрунтованості підняття тарифів щодо надання вказаних послуг.

Зокрема, експерти мають дати відповідь на два запитання:

1. Чи підтверджується документально кількість перевезених пасажирів, вартість прямих, загальновиробничих та інших витрат, зазначених в зведених розрахунках та наданих виконавчому комітетові Хмельницької міської ради як обгрунтування необхідності підняття тарифів по кожному маршруті та по кожному перевізнику?

2. Якою є собівартість перевезення одного пасажира з підтверджених документально витрат та кількості перевезених пасажирів?

Витрати на проведення експертизи взяв на себе Кульгук.

Як писав НГП, у березні 2017 року Кульгук замовив судово-економічну експертизу вартості тарифів на проїзд у Хмельницькому, але її не проплатив.

Як відомо, Хмельницький міськрайонний суд 28 лютого зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті з 1 березня цього року.

До суду звернувся хмельничанин Іван Кульгук, який просить визнати нечинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

Пізніше перевізники через апеляцію добилися підняття цін на проїзд.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Впертий пенсіонер з КГБ. Може й добється успіху ?

  2. Ваня души гадов на скотовозах! Даёшь нормальные автобусы в городе!

  3. Самое смешное, что дикая европа такой транспорт дотирует, или вообще он государственный. Но у нас то капитализьм самый самый…

  4. Молодець!

    • Аноніму і Вані Кульгуку. Я на Вашому місті оформився як рікша, і возив би пасажирів безкоштовно. Ти прдавай на владу і олігархів. У нас соляра вже по ціні Німеччини, але одне но, розхід на 100 км. з різницею 3-4 літра. Так жо раджу включити присохлий мозок.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.