Служителя Феміди з Деражні судитимуть на Вінниччині

Справу судді Деражнянського районного суду Олега Дворніна (Дворніка), якого обвинувачують по хабарній і шахрайських статтях, по суті розглядатиме Шаргородський районний суд Вінницької області.

Про це зазначено в у хвалі Апеляційного суду Вінницької області від 29 січня.

Апеляційна інстанція не знайшла правових підстав для звернення до Верховного Суду щодо визначення підсудності справи Дворніна. Свою позицію трійка суддів пояснила, що ще 17 листопада  2017 року було задоволено подання голови Барського районного суду Вінницької області про зміну територіальної підсудності та кримінальне провадження. Справу направили до Шаргородського районного суду, оскільки в Барському райсуді не вистачає потрібної кількості суддів.

Нагадаємо, що, згідно з вироком Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, суддя Дворнін на початку 2013 року одержав від сторонніх осіб 11 тис. дол. за сприяння у позитивному вирішенні судової справи за фактом придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Цю справу спочатку, у 2012 році розглядав Деражнянський районний суд, а потім – колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

У березні 2017 року Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, яким засуджено Дворніна до 6 років в’язниці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ПІСЛЯ ЦЬОГО ЙОГО ОБОВ’ЯЗКОВО БУДЕ ПОНОВЛЕНО НА РОБОТІ, СУДДІ БАРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ПРИВСЕЛЮДНО ВИБАЧАТЬСЯ ПЕРЕД НИМ ЗА ОБРАЗУ ЙОГО ЧЕСНОСТІ Й СПЛАТЯТЬ КОШТИ ЗА НАНЕСЕННЯ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ, ЙОМУ ОДРАЗУ БУДЕ ВИПЛАЧЕНО ЗА ВИМУШЕНИЙ ПРОГУЛ З ВРАХУВАННЯМ ІНФЛЯЦІЇ, ПІСЛЯ ЦЬОГО НАПРАВЛЯТЬ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ВІННИЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЦЙНОГО СУДУ, А МОЖЕ Й ВИЩЕ

  2. Ще один корупціонер вихованець ХУУПа та Чорного. Саме там вони вчаться брати і давати хабарі. Випускники ХУУПа часто потраплять в кримінал, задумуйтесь чи варто туди поступати вчитись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.