Рік без фінансування: у Хмельницькій облраді знову згадали про пріоритетний об’єкт

Голова обласної ради Михайло Загородний провів робочу нараду з представниками будівельно-інженерних організацій та керівниками структурних підрозділів ОДА, де визначалися з подальшими кроками реалізації проекта з будівництва нового сучасного повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Як повідомляє прес-служба облради, наразі необхідно визначитися з сумою коштів на перший етап робіт з метою їх ефективного використання на початку здійснення будівництва.

«Оскільки обласний бюджет обмежений, за кошти якого необхідно завершити та продовжити спорудження та реконструкції інших не менш важливих проектів в області, маємо безпомилково й ефективно передбачити потрібну суму бюджетних коштів на початок найближчим часом вагомого для Хмельниччини будівництва сучасної повнопрофільної обласної дитячої лікарні», – зазначив очільник області.

За словами Загородного, на черговій сесії заплановано передбачити необхідну суму коштів для освоєння їх будівельниками у 2018 році, а далі поетапно виділяти необхідні кошти на фінансування запланованих проектно-кошторисною документацією робіт.

За попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні сягає 250 млн. гривень.

Як писав НГП, 29 березня 2017 року депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Минулоріч обранці запланували виділити 10 млн. грн на будівельні роботи. Однак ці кошти були розпорошені на інші цілі.

Натомість з обласного бюджету витрачено лище 1 млн. грн на коригування проектно-кошторисної документації корпусу обласної дитячої лікарні і 100 тис. грн – на експертизу проекту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.