Суд у справі Кривака не відбувся, бо той раптово захворів

Перше засідання у справі секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака, якому закидають водіння автомобіля у стані алкогольного сп’яніння, не відбулося.

суд

Як повідомила журналістам прес-секретар суду Алла Плінська, від посадовця надійшла заява про його перебування на лікарняному. А тому він просив відкласти засідання.

Фото НГП

Фото НГП

Попередньо справа Кривака слухатиметься 19 лютого.

“Незалежний громадський портал” намагався зв’язатися із секретарем міськради, однак безуспішно. При цьому, вчора, 31 січня Михайло Кривак був присутній на черговій сесії ради.

Нагадаємо, що 16 січня співробітники партрульної поліції Хмельницького склали адміністративний протокол на секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП). Натомість він підтвердив, що вживав сухе вино і не вважає себе винним.

Санкція ч. 1 ст. 130 КУпАП передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на водіїв у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Після цього випадку громадська організація “Нагляд” звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції з вимогою притягнути до відповідальності Кривака за вчинення корупційного правопорушення. На їхню думку, посадовець порушив статтю 22 Закону України “Про запобігання корупції”, використовуючи службове авто в приіватних цілях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Тягне строк, щоб суд закрив справу! Міша виліковуйся!!! Треба перевірити підстави для лікарняного, може з симулює!

  • В черговий раз запитую: А чому немає прилюдної реакції (як це робиться у усьому цивілізованому світі) його безпосереднього керівника – міського голови?

 2. Довго в схованці не просидеш. Треба віповідати, а не ховатись як мала дитина яка наробила пакощів. Стидоба.

  • Жаль!!! Конечно Кривак не вышел достойно из ситуации. Начал “петлять”. Вроде нормальный казался, а ткнули пальцем- пшик

   • А вот как раз такие екстримальные ситуации и показывают настоящее нутро человека! В данном случае оно оказалось гнилым!

 3. І це секретар міської ради обласного центру? Його вчинки в цій ситуації повністю і яскраво характеризують цього переляканого корупціонера!! Непорозуміння якесЬ. а не секретар! Хіба нам потрібні такі неадеквати в міській владі??? Геть такого секретаря!!!

 4. з хворобами не жартують. так що краще мовчіть.

 5. Ніхто не наведе порядок на дорогах з пяними водіями, котрі кришуються. Вам приклад 29 січня у Старій Синяві патрульною службою було затримано пяних за кермом Сергія Костика (родича бувшшого голови суду) та Василя Олійника екс начальника райвідділу міліціі- тут треба належне дати КОПам за сміливість знали з ким мали справу. Але нач. відділу поліціі Микола Радомський за договорняком дав команду “стоп” і кінці у воду. Отака реформована поліція.

 6. Їздити по ночах пьяним по ресторанах на службовому автомобілі за наші гроші то не хворий, сидів вчора 31 січня на сесії міської ради теж не хворий, а прийти сьогодні в суд і дати відповідь за свої вчинки то терміново захворів. Ну хіба той Міша не телепень???

 7. Вывол: пацан ссыкун.

 8. Це порада адвокатів не йти на суд, бо рішення однозначне: 10200 грн. штрафу та позбавлення на рік водійських прав. Блазень цей Кривак.

 9. В черговий раз запитую: А чому немає прилюдної реакції (як це робиться у усьому цивілізованому світі) його безпосереднього керівника – міського голови?

 10. Думайте хмельничани головою, коли обираєте. Нас за людей не мають. Нагло брешуть, маніпулюють вседозволеністю. Пяна влада катається за ваш рахунок. Хворіє по потребі. Ділить ваші податки. А ви в злиднях і недостатках гризіться між собою, гиньте на сході аби вони тут багатіли.

 11. Сцыт очкарик

 12. Через два місяці – все закриють. Спитайте адвокатів – як все просто.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.