У Хмельницькій області таки ліквідують місцеві і створяють окружні суди

Президент Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію місцевих і створення окружних судів в Україні в рамках другого етапу судової реформи.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Підписав укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні та закликав юристів-науковців і адвокатів до активної участі в конкурсах на посади суддів”, – йдеться в повідомленні.

За словами заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова, укази стосуються реорганізації системи правосуддя, зокрема ліквідації, створення те реорганізації певних судів. Він зауважив, що це стосується як місцевих судів, так і судів апеляційної інстанції.

Філатов повідомив, що будуть створені Окружні господарські суди, замість судів у районах також будуть створені окружні суди.

“Це буде уніфікований підхід до всіх судів першої інстанції”, – сказав він.

Як писав НГП, на Хмельниччині утворять 9 окружних судів на базі нині діючих місцевих. Зокрема, Дунаєвецький окружний суд в Дунаєвецькому, Новоушицькому районах шляхом реорганізації (злиття) Дунаєвецького, Новоушицького районних судів; Ізяславський окружний суд в Білогірському, Ізяславському, Теофіпольському районах шляхом реорганізації (злиття) Білогірського, Ізяславського, Теофіпольського районних судів; Кам’янець-Подільський окружний суд в Кам’янець-Подільському, Чемеровецькому районах, місті Кам’янці-Подільському шляхом реорганізації (злиття) Кам’янець-Подільського міськрайонного, Чемеровецького районного судів; Летичівський окружний суд в Деражнянському, Летичівському, Старосинявському районах шляхом реорганізації (злиття) Деражнянського, Летичівського, Старосинявського районних судів; Славутський окружний суд у Славутському районі, містах Нетішині, Славуті шляхом реорганізації (злиття) Славутського міськрайонного, Нетішинського міського судів; Старокостянтинівський окружний суд у Красилівському, Старокостянтинівському районах шляхом реорганізації (злиття) Красилівського, Старокостянтинівського районних судів; Хмельницький окружний суд у Волочиському, Хмельницькому районах, місті Хмельницькому шляхом реорганізації (злиття) Волочиського районного, Хмельницького міськрайонного судів; Шепетівський окружний суд в Полонському, Шепетівському районах, місті Шепетівці шляхом реорганізації (злиття) Полонського районного, Шепетівського міськрайонного судів; Ярмолинецький окружний суд у Віньковецькому, Городоцькому, Ярмолинецькому районах шляхом реорганізації (злиття) Віньковецького, Городоцького, Ярмолинецького районних судів.

Крім цього, ліквідовується Господарський суд Хмельницької області і створюється Окружний господарський суд Хмельницької області, а також ліквідовується Апеляційний суд Хмельницької області, на місці якого з’явиться Хмельницький апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Хмельницьку область.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Як 2+2 місцями не міняй всеодно буде 4…
    І толку як не було так і не буде….

  2. Було б дуже добре, як би президент прислухався до слів пана Саакашвілі і пішов у відставку. Адже знаючи міжнародний авиторитет пана Саакашвілі, нема сумніву, що це звернення погоджене з керівниками дружніх нам країн.Але боюсь,що нашому президенту не вистачить мудрості зробити цей крок.
    А його реформи нажаль нічого не дають тільки витрата мільярдів…. а люди бідніють далі

  3. З нового року цигарки коштуватимуть на 30% дорожче + підняли ціни на електро на 16%= реформи нашого президента. Грузина підтримую: у відставку Порошенка. Скільки можна знущатись над людьми ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.