День із новою транспортною мережею: хмельницька влада одержала скарги і не виключає перегляду маршрутної сітки

Заступник хмельницького міського голови Андрій Бондаренко прокоментував “Незалежному громадському порталу” перший день роботи автобусів та маршрутних таксі за новою транспортною мережею.

“Сьогодні на роботу транспорту та дотримання графіків руху скарг від пасажирів не надходило. Ті, що одержали, стосувалися пільгових перевезень. Люди поки що не звикли, що з 27 грудня фактично зникли так звані соціальні маршрути. При цьому міська рада вимагає від перевізників возити від до 2 до 5 пільговиків у години пік, за які їм йде часткове відшкодування коштів з бюджету (5 млн. грн на рік при 19 млн. грн, які запросили перевізники – НГП)“, – пояснив посадовець.

Бондаренко зауважив, що, приміром, на нові маршрути йшло менше пасажирів через їх низьку поінформованість.

“Ось 31-й вул. Кармелюка (кафе “Три ведмеді”) -вул. Свободи – чудовий маршрут. Однак люди по старій звичці йшли пішки (до найближчих зупинок, що на вул. Панаса Мирного – НГП). Виїжджав разом із керівництвом управління транспорту на кінцеві зупинки і зорієнтовували мешканців. Натомість, вважаю, що добре прижився маршрут 30А Озерна – Дубове, який обслуговує 6 великогабаритних автобусів”, – сказав заступник мера.

“Через деякий час допускаю корегування нинішньої транспортною мережі. Так, на мою думку, було би доцільно продовжити рух маршруток до кладовища, що у мікрорайоні Ракове. Однак кінцеве рішення ухвалюватимемо від отриманих та опрацьованих пропозицій хмельничан”, – додав він.

Разом з тим, Бондаренко запевнив, що з нового року не стоїть питання підвищення вартості у громадському транспорті. При цьому він не виключає: якщо надалі зростатиме ціна на дизпальне, здорожчання проїзду не уникнути.

Як писав НГП, з 27 грудня у Хмельницькому вступила в дію нова транспортна мережа.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 60

 1. А заступнику Бондаренку за зайнятою посадою варто знати, що існують ЗУ ,,Про транспорт,, та ,,Про основи соц. захищеності інвалідів,, якими передбачено пільгове перевезення людей з інвалідністю в міському пасажирському транспорті незалежно від форми власності та підпорядкування.
  Звуження змісту та обсягу права осіб з інвалідністю на пільговий проізд не допускається.
  Тому його каментар про перевезення 2-5 пільговиків не правомірне.

  • Сподіваємося що все ж таки монетизують пільги на державному рівні

  • Тоді судіться з владою

  • Шановний, ви в магазин підіть зі своїм посвідченням. Покупляли корочки, а ти їх вози. ПІШКОМ З ПІСНЕЮ

   • Маршрутчик, дай свій номер, організую поїздку в магазин за посвідченням…купиш собі

  • Шановний, Ви також уважно почитайте ці закони. Пільговий проїзд – це НЕ БЕЗКОШТОВНИЙ. Проїзд є платнм – питання хто маєплатити за пільговий проїзд до перевізника не відноситься. Хто дає пільгу – той має її оплачувати! Скільки можна прикриватись пільгами і субсидіями? Краще б добивались монетизації пільг!

   • ,,Хто має платити за проізд,, не питання. Відповідь ясна як Божий день. Усі свободівські правителі як і попередники уже є, та ще до кінця каденціі будуть інвалідами. І пока вони розізжають службовим транспортом то дотримуються 2-5 пільговиків. А перед черговими виборами почнуть ,,захищати,, пільговиків. А коли залишаться без влади то будуть самі користуватися пільгами. А дехто, як інвалід Кузьмін буде противником, бо на власних маршрутах (придбаних непосильною працею)захоче більших баришів.

 2. Пане Андрію, тобто добре прижився маршрут 30А Озерна – Дубове, який обслуговує 6 великогабаритних автобусів, він лише день працює і їздить лише до Купріна, в той час як жителі дачних садівництв змушені по 30-40 хвилин чекати “покращення” на маршрутне таксі 30. Чому було не продовжити маршрут 30А Озерна – Дубове до кінцевої зупинки “Бар Андрій”, щоб взимку батьки з маленькими дітьми не стояли на морозі і не мерзли, тим самим зменшивши інтервал розриву між машинами. Маршрут 30 обслуговувало 16 машин, а стало 10, то я хочу запитати: де “покращення”?

  • Великі автобуси і дачі? Ви Пр що? На дачах дороги по 3 метри шириною. Вже хай би на дачі тролейбус їхав або метро

   • До кінцевої по маршруту 30 дві полоси,і дорога нормальна і тут живуть багато молоді з дітьми.

    • То проїдьте великим автобусом на дамбі і поверніть ліворуч. Якщо зможете, напишите

   • Якщо ви не знаєте ситуацію і дороги, то краще би вже утрималися від коментарів і дурних жартів. Тому що ті, хто живуть у Дубово мене прекрасно розуміють. Це наша болюча проблема. У нас дорога одна з найкращих у місті (в минулому році поремонтовано), тому тут можуть їздити не лише великогабаритні автобуси.

  • Я повністю погоджуюсь і підтримую Валентину! І також не розумію, чому до кафе “Андрій” пустили лише один маршрут #30, а (по вул.Щедріна) до цегельного заводу аж три маршрути 30А, 12, 12У ????? Вже хоча б порівну зробили б. В мене дитина зранку вже на наступній зупинці від кінцевої (вул.Заярна) влізти в маршрутку не може, бо та битком набита!!!

 3. Сьогодні сідав разом зі своєю дитиною-інвалідом о 9-20 у автобус 11 маршруту на зупинці Купріна. Кондуктора не було, водій заявив, що ВСІ ПІЛЬГИ СКАСОВАНІ і здер 4 гривні з усіх, не обілетивши, до речі, нікого. Невже у нас у Хмельницькому власне законодавство???

 4. Бондаренку, тому ще зайді, байдуже як до хмельничан, так і на закон… закони про пільги вони просто ігнорують.. бупі революціонери… ГЕТЬ ЗАЙД.. СЛАВА УКРАЇНІ..

 5. З Гречан о 13.45 тролейбус 8-А був переповнений, тому що довгий час не було транспорту. Можна якось нормально розписати розклад, а то півгодини немає тролейбусів, а потім один за одним їдуть. Люди знервовані, контролер на межі зриву. Скільки можна знущатись? Чому в інших країнах усе для людей, а в нас навпаки? Навіщо розповідати про автобусні маршрути, коли там вартість проїзду 4 грн. Зрозуміло, що всі бюджетники їдуть тролейбусом, а про пенсіонерів і мова не йде. ДІСТАЛИ!!!

  • В інших країнах проїзд по 20-30 гривень і ціна на пальне та запчастини така сама як в нас.

   • Що ти пишеш бовдуре

    • вартість проїзду починаючи від 1 євро в Європі, ціни на з/ч однакові, пальне дорожче не набагато.

     • во-во,надо сделать проезд 1 евро за километр и сразу все станет хорошо… Слава Украине!

     • А зарплати та пенсіі?

   • 20-30 гривень це, якщо 1 євро перевести у гривню, але так роблять лише недалекі. Необхідно виходити з того, що є купюра себто одиниця. Так от у Польщі поляк отримує приміром 2000 купюр і платить 1 купюру, а в Україні українець отримуючи ті самі 2000 купюр платить 4. Проста логіка. А то у нас усі на множення і ділення переключаються.

    • Правильно, тільки перевізник заправляється по такій самій ціні як в Європі, а запчастини купує ще дорожче. Як така логіка? І безплатних перевезень в Європі немає. Пільговиків-пенсіонерів і все таке.

     • Ні фіга собі. А щарплати там які?
      То купуйте через Інет

 6. Чому відмінили тролейбус#1. Як доїхати від легпрому і від поліклініки#2 до міської лікарні. Сьогодні на зупинці філармонія простояла зранку (близько 10ї) 20 хвилин і на львівське шосе не було жодного тролейбуса, хоча на інститутську їхали один за одним. А ще скажіть хіба в Хмельницькому тролейбуси тільки для пенсіонерів. На протязі дня неможливо впхатися в тролейбус. Якщо наші місцеві пенсіонери мають пільги на проїзд в громадському транспорті, то може виділити їм певну кількість білетів на проїзд, щоб вони не цілими днями їздили туди сюди а мали можливість проїхати 2-3 рази в день і не більше, а ні то нехай сплочують хоча б половину вартості проїзду. Школярам що їздять до шаоли і на гуртки чомусь не роблять безкоштовного проїзду, і батькам не доплочують за проїзд що їдеш на роботу і з роботи і ще й дитині треба дати на проїзд.

  • С пенсіонерів вже беруть гроші

  • Повністю погоджуюсь з тим, що за проїзд мають платити усі. Доречі в тій самій Польщі навіть інваліди платять за проїзд, але мають пільги – половину вартості квитка. І проїзд в громадському транспорті навіть для поляків з їхніми заробітними платами не мала.

 7. Основне, що планувалось в новій мережі – це заміна переобладнаних вантажівок на нормальні автобуси і це не виконано.

 8. Сегодня близко полудня, ехал 23 им маршрутом на Вещевой рынок. В маршрутке играла слишком громко музыка одной из радиостанций, водителю было плевать на замечания

 9. Пане Бондаренко, та ви ще й брехун!!! Я вчора від свого трудового колективу жалівся на графік роботи тролейбусу №10. Доїхати до роботи було досить проблематично. На зупинці “Медтехніка” сісти було неможливо! Я звонив по т. 15-80.

 10. По практиці вчорашнього дня. В 20:45 з озерної на гречани добирався більше півтори години. Раніше хвилин 30. Причому біля 5 колеса чекав транспорт 30 хв.

 11. Зранку доїхав без проблем. З Озерної на 30а до Офіс-центру. Великий автобус.

 12. Верніть будь ласка тролейбус №1 щоб він їхав по Шевченка – Ст.шосе і поліклініка №2. Таке враження, що поміняли на зло людям. Доїхати не можливо. Деякі тролейбуси так заклеєні рекламою, що не видно де зупинка. І якщо випускаєте на маршрут стару рухлять, то хоча би напишіть який номер на ній, а то приходиться заходити і питати.

 13. Лекторат прозріває? Отримали подарунки від сонцесяйного меєра? Всім вистачило?
  Стравили народ свободівські посіпаки: Молодь, працюючі, школярі – ненавидять пенсіонерів, бо ті безкоштовно переповнюють транспорт. Пільговики в свою чергу звинувачують молодих в зневазі, в неповазі до старшого покоління, яке через злиденну пенсію претендує на пільги.
  А зайди сміються і дальше ділять транспортні грошові потоки. В дороги заривають, ялинки відкривають з “пєвунями”, міняють назви вулиць. Все роблять лиш би відкачувати за віртуальні роботи.
  Минули ті часи, коли покійний Чекман тролейбусні лінії до речового ринку по Львівському шосе та до ринку в Дубове будував. Люди їздили і це було доступно.
  А тепер кричать “ми садочки будуємо”. Але менш заможні молоді сімї, що придбали житло на дачних масивах які не в зоні міста кожен день “злим, тихим словом” згадують симчишина коли везуть своїх дітей до тих садочків. Поділили людей на своїх та чужих?
  Вся влада в місті – чужинці, які прийшли утримувати свою політичну силу.
  В одному з коментарів пропонують судитися з ними. Щоб судитися, треба гроші мати. А якби вони були, то пільгового проїзду не питали б. Тоді, НІ -суд Божий для них і їхніх поколінь.

  • за что боролись…

  • Зберіться у організацію. Багато грошей на подання позову не треба. На те і розраховано, що судитися ніхто не буде. А дарма. В місті багато юридичних організацій, причому і безкоштовних

 14. Дякую за зміну маршруту 15-го тролейбусу. Але щодо 2-5 пільгових місць то це неподобство. Закони необхідно виконувати.

  • Вони на лобі пишуть пільговік чи як? Якщо 2-5, то значить 1. У нас в маршрутках так.

 15. будь-ласка, поверніть хоча б один маршрут тролейбусу №10, щоб їздив так, як тоді, коли був перекритий Старокостянтинівський міст. Щоб можна було від Офіс-центру чи від Палацу творчості добратись на Озерну і навпаки. 30 маршруток стало менше, пільг немає. Як так? Будь-ласка, таке прохання вже не на одному сайті висловлювали і інші люди

  • За что так обделили район Выставку? Все движение транспорта через улицу Бандеры. Костел и на Озерную. От СВ, Медтехники, Темпа, не говоря уже про остановку на Староконстантиновском добраться до горбольницы, и по ул. Шевченко- в центр, до офис- центра, пенсионного наконец и еще множество магазинов и разных учреждений —–просто невозможно! Пустили по мосту, ну почти до горбрльници только 10 и 3 троллейбусов. 10 ходит раз в час. 3 только в будние дни и только в час пик. Вот уж улучшили. Та сторона Выставки вообще отрезана. К центру вообще не добраться.

   • Усі повинні знати, що в нас є така вулиця

   • Погоджуюсь. А що ви скажете на те, що після 9 вечора з центру взагалі немає чим добиратись на Виставку, так як увесь транспорт ходить тільки на Озерну або в Раково…. А з Лезневе до 2 поліклініки ходить тільки 46 та 43 і біля Медтехніки у маршрутне таксі зранку не зайти…. Як у такому разі добиратись в Гречани на роботу? Дійсно «все для людей»….

 16. Дуже дякуємо за 31 маршрут)))

 17. Поверніть тролейбусний маршрут №1 по старій схемі!!!

 18. Хто так вирішив з тролейбусом №1. Верніть його щоб їздив так, як раніше по Шевченка.

 19. Коли справою займаються делітанти то завжди так!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.