Ситуація із теплопостачанням в Шепетівці залишається напруженою – ОДА

На 20 грудня питання отримання лімітів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не вирішено.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, заборгованість «Шепетівки Енергоінвест» за природний газ становить 100,7 млн.грн. Рівень розрахунку компанії за природний газ у грудні 2017 року – 92%. Спжито у грудні 768,9 тис.куб.м. на суму 5326 тис.грн оплачено підприємством 4899,5 тис.грн.

Разом з тим, на підприємстві існує значна дебіторська заборгованість, зокрема, 28,6 млн.грн.- обсяг невідшкодованої різниці в тарифах, 0,4 млн.грн. – заборгованість за послуги теплопостачання підприємств державного бюджету, 3,9 млн.грн. – невідшкодовані пільги і субсидії, 8,8 млн.грн. – заборгованість населення за послуги теплопостачання, 1,7 млн.грн – заборгованість комерційних установ.

Крім цього, спостерігається низький рівень сплати заборгованості з боку населення Шепетівки. Фактично за минулий тиждень надійшло лише 10% від запланованої суми.

Як писав НГП, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ “Шепетівка енергоінвест” за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Бардак в державі… нам потрібен сильний лідер а не янукувич номер 2

  2. Попереджаю: В «Принципі» напроти міської лікарні по Шевченка продають сфальшований 5-зірковий закарпатський коньяк, після вживання якого навіть в невеликій кількості (1 пляшка на 5-ох) стає погано.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.