У неділю відбудуться перші вибори у шести нових тергромадах Хмельниччини

У неділю, 24 грудня відбудуться перші вибори у шести нових тергромадах Хмельниччини.

За даними сайту ЦВК, вибори пройдуть у Вовковинецькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Смотрицькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Жванецькій сільській об’єднаній територіальній громаді, Староушицькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Крупецькій сільській об’єднаній територіальній громаді і Баламутівській сільській об’єднаній територіальній громаді.

Електорат обиратиме 116 депутатів сільських, селищних рад і 6 сільських, селищних голів.

Як писав НГП, 29 жовтня відбулися перші місцеві вибори у семи територіальних громадах Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Ще одних розвели.
  Скоро будете плакати. ці реформи приречені на провал.

  • якщо братись з таким підходом, тоді звісно

   • Вже давно прийшов час визнати, що насправді ніякої “революції гідності” (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше них накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього ми вже побачили), або, нічого не роблячи, відразу добре «зажити» на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.

 2. Це правильні реформи. Пора працювати.

  • Не сміши людей. Де ти будеш працювати? На кораблі який скоро потоне? Ти відкрий очі і подивись що робиться у нас в державі. Єкономіка здохла, курс шкалить, ціни ростуть кожний день, люди стають голі і босі!
   І вони уже не вірять владі та її брехливим обіцянкам що лунали на Майдані. Люди ненавидять брехливу владу, яка вже розуміє що підходить її кінець та зробила безвіз щоб було легко утікти за кордон.
   І кінець та провал усіх реформ уже дуже близько…… розпочинається шторм…. корабель Україна потоне!
   І якщо мені хтось не вірить…. нехай! Вийдіть на вулицю у будь^який населенний пункт та запитайте простого люду чи вірете ви владі та її реформам?
   Відповідь почуєте # ми її ненавидимо…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.