Наступного року комунальним дорогам Хмельниччини перепаде 456 млн. грн

У 2018 році утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Хмельницької області обійдеться на суму 456,5 млн. грн.

Про зазначено у проекті обласного бюджету на наступний рік.

Кошти мають надійти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Розпорядником виступатиме управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації.

Як писав НГП, на початку грудня на Хмельниччині створено державне підприємство “Служба місцевих автодоріг”.

Основною метою діяльності Служби місцевих автодоріг є здійснення функцій замовника та технічного нагляду (при потребі з економічним супроводом) з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Як відомо, Верховна Рада України ухвалила закон про проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством. Він передбачає з січня 2018 року передачу доріг місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) в управління місцевим органам влади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Як жиди себе люблять! Дороги не передали місцевим радам а адміністраціям які підконтрольні парашенку….. усі гроші нам …. нам … нам…. і більше нікому…… ну тут все ясно…. ЖИДИ!

  • Можливо це буде краще, буде з кого питати

   • З кого питати? Ти спитаєш у голови ода?
    І поскаржешся на нього прокурору? Не сміши…. ? Вони ж разом твоєю заявою будуть в генделику під сало підставляти…. жалко що у нас народ такий тупий….
    Гроші з податків народу повині іти назад до народу а не до голови рда який одноосібно буде вирішувати кому скільки дати і де робити! Хіба це справедливо? Та кому я доказую….

    • Вони вже давно не йдуть до райради. Недавно міста не мали взагалі нічого і жили, працювали, не скаржились, шукали як місту заробити. Зараз віддали гроші на місця і терерішні не задоволені, все їм мало. Дивно якось

 2. Важко наших правителів олігархів зрозуміти…. то вони децентралізацію роблять і кричать що районні держ адміністрації не потрібні….. потім приймають закони та віддають їм кошти від дорожнього фонду….
  Гілка влади шоколадного готується до виборів…….

 3. Дорога проходить через 4 ОТГ і одне місто. Кому передати дорогу?

  • Чотироьм отг і одному місті….
   в залежності до меж населенних пунктів…
   гроші розділити відповідно до розміру та протяжності!
   справедливо і правильно, а не голові ода який самостійно буде вирішувати що кому врізати…
   Ми ж будуємо демократію де розпорядником є народ України а не один пихатий, жирний, голова ОДА….
   І якщо ти цього не розумієш то ти раб і так тобі і треба … живи в болоті…

 4. Вертикаль влади в Україні має бути, інакше сепаратизм. В нас ментально кожен голова цар, нікого не чує.

  • Да зараз модне гасло у шоколадних #
   Хто проти влади та її рішень , той агент кремля та сепаратист!

 5. О це тормозит! Ще раз пояснюю що гроші будуть зосереджуватись у однієї людини тобто в голови ОДА. До чого тут РАЙОННА РАДА ти шо тормоз? І які гроші віддали на місця? Ти хоч знаєш шо ти ліпиш? Напевне вам рабам так і треба! Лизати зад і поклонятись пану! Із таким рівнем інтелктуального розвитку нам не в європу а в жоп…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.