Депутат Скочеляс в апеляції оскаржує штраф за несвоєчасне подання е-декларації

Депутат Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина” Олександр Скочеляс оскаржує в Апеляційному суді Хмельницької області постанову Хмельницького міськрайонного суду від 13 листопада, якою його оштрафовано на 850 грн за несвоєчасне подання електронної декларації за 2016 рік.

Про це свідчать дані з сайту “Судова влада України”.

Розгляд апеляційної скарги запланований на 20 грудня.

Як писав НГП, під час розгляду справи судом першої інстанції Скочеляс переконував, що не мав намірів, а тим паче злих умислів, не подавати електронну декларацію. За його словами, вся провина лежить на самій системі Національного агентства з питань запобігання корупції, яка наприкінці квітня працювала з технічними перебоями.

Натомість суддя Володимир Навроцький не виявив поважних причин, які б перешкоджали депутату Скочелясу своєчасно подати електронну декларацію. А невизнання Скочелясом своєї провини в скоєнні адміністративного правопорушення “є способом його самозахисту, бажанням уникнути відповідальності за скоєне”, сказано у постанові Хмельницького міськрайонного суду.

Як повідомляв рух “Чесно”, Олександр Скочеляс – єдиний депутат Хмельницької міськради, який запізнився з подачею електронної декларації. На 1 травня його декларація була відсутня у Реєстрі електронних декларацій.  З’явилась вона лише 2 травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Мабудь хоче узаконити декларацію з неправдивою інформацією.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.