З Нового року припинять існування 15 маршрутів громадського транспорту Хмельницького

Нова транспортна мережа Хмельницького, яка стартує з початку січня 2018 року, передбачає зникнення ряду маршрутів.

Про це йдеться у публікації НГП “Мінус 45 маршруток. Хмельницький за крок до введення нової транспортної мережі“.

Не стане колись популярної серед базарників 44-ї маршрутки «Завод «Катіон» – Автостанція № 1» (по вул. Зарічанській). Як з’ясувалося, цей маршрут нині обслуговує комунальне підприємство “Електротранс”, однак фактичних рейсів по ньому немає. На конкурсі з перевезень директор КП Віктор Паламарчук пояснив, що найманий приватний перевізник відмовився возити хмельничан цим маршрутом, бо йому невигідно.

Ще один “сюрприз” – це відсутність з 2018 року 41-го «Аеропорт-Лісові Гринівці». Маршрут сполучав Хмельницький із селом Лісові Гринівці Хмельницького району, яке давно інтегрувалося в обласний центр, не зважачаючи на те, що створило окрему територіальну об’єднану громаду.

Також зникнуть маршрути №№ 4, 5, 51а, 15, 33, 34, 42, 3, 6, 45, 48, 5а, 17.

Намість з’являться “31-й”, який возитиме пасажирів з вул. Кармелюка (мікрорайон Озерна) до вул. Свобода; маршрут №30А “Озерна-Дубове” (їздитимуть великогабаритні автобуси); №39а “Озерна – вул. Залізнична”; №56 “Автостанція №1-Гречани”, №57 “Гречани – вул. Болбочана”, №58 “Катіон- Автостанція №1″.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.