Гройсман запропонував ліквідувати дублювання функцій місцевих рад. На Хмельниччині це дві райради

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує в рамках реформи децентралізації ліквідувати практику дублювання функцій місцевих рад та адміністрацій та оновити нормативну базу з питань адміністративно-територіального устрою України.

«Нам треба ухвалити закон про адміністративно-територіальний устрій. Потрібно ліквідувати дублювання функцій районних рад та адміністрацій. Там, де в межах одного району створені одна-дві-три і більше об’єднаних громад, там має бути повсюдне, повноцінне самоврядування на базі ОТГ», – сказав Прем’єр під час Другого форуму об’єднаних територіальних громад.

Як писав НГП, на Хмельниччині мають бути ліквідовані Новоушицький і Старосинявський райони.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Щось сказав, а що саме ??? незрозуміло.

  2. А що Новоушицький один район а Старосинявські це декілька

    • Районні ради взагалі нічого не роблять у цих районах… тільки займаються голови своїм бізнесом і получают великі гроші з бюджету. Нашо вони???

    • ще треба хмельницький район ліквідувати….а то різні янчуки хапають все по третьому разу…розприватизовують та цапають…заступник голови рда—хапуга та хам…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.