На Хмельниччині програма “Доступні ліки” діє у майже 400 аптечних пунктах

На 18 вересня центри первинної медико-санітарної допомоги Хмельницької області у рамках урядової програми “Доступні ліки” уклали 261 договір з аптеч­ними закладами, що мають у своїй структурі 377 пунктів.

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

До виписки рецептів залучено 807 лікарів первинної ланки, які видали 358 тис. 256 пільгових рецептів, з них по 279 тис. 976 проведено відшкодування або 78% від всіх виписаних.

Наразі за програмою освоєно 8,2 млн. грн або 35,3% від загальної суми коштів. Кращі показники спостерігаютсья у Сатанівській ОТГ, Нетішині, Славутському, Кам’я­нець-Подільському та Красилівському районах, де відшкодовано 61-45% від річного обсягу наданої субвенції на цю мету. Найнижчі показники викори­стання коштів медичної субвенції у Городоцькому, Летичів­ському, Віньковецькому, Волочиському райо­нах та Меджибізькій ОТГ, де частка відшкодування становить 19,3-25,5%.

Спочатку до програми “Доступні ліки” увійшло 157 найменувань лікарських засобів, згодом цей перелік було доповнено і наразі він налічує 198 торговельних назв.

Довідка НГП. Протягом поточного року в Хмельницькій області здійснюють діяльність з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами 312 суб’єктів господарювання за 842 місцями провадження діяльності. Роздрібну торгівлю провадять 662 апте­ки та 167 аптечних пунктів. У сільській місцевості функціонують 106 аптек та 38 аптечних пунктів у селищах міського типу, 100 ап­тек та 23 аптечних пункти у селах.

Попередні видатки на виконання програми “Доступні ліки” у Хмельницькій області зат­верджено на суму 16,6 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А спробуйте взяти ці ліки? Мені ні разу не вдалося взяти все те, шо мені конче необхідно: то лікарі не мають переліку (каже – що я за свою зарплату повинна кшукати та роздруковувати цей перелік?); то вже ліміт закінчився (приходьте на початку наступного місяця); то ліміт / перелік ще не дали (на початку наступного місяця). А раз було таке, що вже виписали, а в аптеці сказали, що вже закінчилося.
    Так що все це брехня, як і переважна кількість іншого.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.