Хмельницька влада підрахувала, скільки треба грошей на модернізацію галузі ЖКГ

За відомостями начальника управління ЖКГ Василя Новачка, на заміну дерев’яних вікон у 853 будинках Хмельницького необхідно 26,5 млн. грн, на водовідведення – ще близько 45 млн. грн.

Як цитує посадовця прес-сдужба міської ради, також необхідно відремонтувати 93 тис. кв. м покрівель. Цей вид робітзатягне 23 млн. грн.

Крім цього, є величезна проблема зношеності ліфтів: з 876-ти ліфтів ремонту потребують 700, на це необхідно близько 240 млн. грн.

“Влітку рішенням сесії була Прийнята програма співфінансування ремонту багатоквартирних будинків, постійно проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями щодо цієї програми і є досить схвальні відгуки від людей. Прийнято рішення виконкому про проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків. Ми запрошуємо різні компанії, аби зробити цю сферу конкурентною, що дасть можливість підвищити якість надання послуг”, – сказав Новачок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Васек, разогнался пилить деньгу

  2. Бабла каже дай.. і я ним розпоряжусь…

  3. Нефиг держать деньги на депозите в укргазе. Все работы можно сделать одним махом, за исключением лифтов.

  4. Кассу треба заьити сволоти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.