Хмельницька облрада заступилася за малих та середніх агропідприємств

Депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Президента, Голови Верховної Ради і Кабміну з проханням внести зміни до нормативно-правових актів, що регулюють питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва.

Відповідне рішення було ухвалено на черговій сесії облради ввечері 27 вересня.

У зверненні мова йде про перегляд порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 року №83.

Також депутати Хмельниччини наполягають на внесенні змін до порядку надання інформації Державною фіскальною службою та Державною казначейською службою у частині механізму розрахунку суми бюджетної дотації, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 21 лютого 2017 року № 179.

“На сьогодні малі та середні підприємства, господарства, товаровиробники сільськогосподарської продукції не мають ніяких перспектив з отримання дотацій. Внесення зазначених змін забезпечить дотримання прав та законних інтересів сільськогосподарських товаровиробників щодо отримання бюджетної дотації, а також сприятиме розвитку сільського господарства України”, – вважає Хмельницька облрада.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Зато Косюк бля, має….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.