На Хмельниччині понад півсотні підприємців позбулися ліцензій за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

З початку року Головне управління ДФС у Хмельницькій області зафіксовало 53 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-років.

Як повідомляє прес-служба податківців, стосовно несумлінних підприємців застосовано штрафні на суму 360 тисяч гривень. Їм також анульовано ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною і тютюновою продукцією.

Загалом, податківці області провели 95 перевірок з питань дотримання суб’єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов’язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. У результаті задокументовано 139 порушень відповідальність за які передбачена статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Зокрема, зафіксовано 29 фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та/ чи тютюновими виробами, 45 випадків реалізації алкоголю за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни.

За ігнорування правил обігу підакцизної продукції порушники законодавства сплатять 1,5 мільйона гривень штрафних санкцій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Так їм і треба. Насправді таких набагато більше (подивіться навкруг себе), адже Україна країна пануючого правового нігілізму та цинізму (прибуток саме головне).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.