Хмельницькі волонтери збирають гумдопомогу для потерпілих від вибухів боєприпасів у Калинівці

Благодійни фонд “Подих надії нації” оголосив збір допомоги гуманітарної допомогу для потерпілих від вибухів боєприпасів у Калинівці Вінницької області.

“Друзі хто може допомогти продуктами, кава, чай,засоби гігієни, ліки першої необхідності, одяг водою і необхідностяти людям які постраждали від вибухів боєприпасів на Вінниччині. Тел 068-817-46-27 Картка ПБ 5168742351891746”, – про це написала у “Фейсбуці” волонтерка Тетяна Юзепчук.

Нагадаємо, що ввечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі міста Калинівка Вінницької області. Постраждали щонайменше дві особи, горіло 4 будинки. Із зони ризику евакуйовано вже понад 30 тисяч людей.

Слідчі відпрацьовують чотири основні версії детонації боєприпасів на території арсеналу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Перший хто повинен надати допомогу це Порошенко з свого особистого фонду.

    • НЕ ПЕРЕРАХОВУЙТЕ СВОЇ КРОВНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШЕНЯТА ЦІЙ ПСЕВДОВОЛОНТЕРЦІ….З ДОСТОВІРНИЙ ДЖЕРЕЛ ВІДОМО–ВОНА ЗБАГАЧУЄТЬСЯ НА ЦИХ ПОЖЕРТВАХ!!!

  2. Наші можновладці натякають на т.з. «російський слід» у «Калинівських вибухах». Росіяни теж усіляко коментують дану подію, критикуючи наше керівництво. В одному із постів у наших ЗМІ на цю тему я побачив коментар одного «свідомого»: «Це все якось по-російськи – самі нагадять, а потім…». Я ж вважаю, щоякраз усе навпаки, а саме: «Все це якось «по-українськи» – самі в черговий раз обісралися, а потім на весь світ волають, що хтось підісрав».

  3. Безвідповідальність, розгільдяйство, бєспрєдел… Пузаті генерали сидять у високих київських кабінетах і пилять гроші. Але ж б вгробу кишень немає…
    Шкода людей, вони ні в чому не винні.

    • А я впевнений, що тобі жалко, що це не ти “пузатий генерал” (накрайняк, прапорщик), і що це не ти “розпилюєш” державні гроші. Це ти просто заздриш, а не про “справедливість” кажеж.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.