На Хмельниччині відпрацювали методику ліквідації надзвичайної ситуації на складах боєприпасів і ХАЕС

Сьогодні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій заслухала інформацію про готовність органів управління сил та засобів спеціалізованих служб цивільного захисту до виконання евакуаційних заходів у Хмельницькій області.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, на Хмельниччині прописані евакуаційні заходи на випадок аварії на Хмельницькій АЕС і при виникненні надзвичайних ситуацій на складах боєприпасів та прийом евакуйованого населення на особливий період.

За словами начальника управління з питань цивільного захисту населення ОДА Євгена Данилюка, при аварії на Хмельницькій АЕС передбачено проведення евакуації в два етапи: 1 етап  – з 30 км зони за межі зони забруднення розгортається 103 збірних евакуаційних пункти (для цього передбачено залучення  190 автобусів, 12,3 тис  приватних легкових автомобілів, для вивозу сільськогосподарських тварин: 535 од. вантажного автотранспорту); 2 етап – від межі зони забруднення до пунктів розміщення в безпечних районах. На цьому етапі передбачено залучення автотранспорту (600 автобусів, 255 автомобілів, для вивозу сільськогосподарських тварин: 625 од. вантажного автотранспорту).

При НС на складах боєприпасів (Цвітоха, Грузевиця, Шпиченці) для забезпечення евакуації передбачено залучення 173 од. транспорту.

На особливий період в області передбачено розміщення евакуйованого населення з інших регіонів країни.

Як відомо, ввечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі міста Калинівка Вінницької області. Постраждали щонайменше дві особи, горіло 4 будинки. Із зони ризику евакуйовано вже понад 30 тисяч людей. Радник президента Порошенка Юрій Бірюков зазначав, що пичиною пожежі на складах боєприпасів у Калинівці міг стати безпілотний літальний апарат.

За цей рік це вже третя пожежа на військових складах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.