“Свободівці” зірвали виступ російськомовного гендиректора Хмельницької АЕС

Фракція ВО “Свобода” Хмельницької облради зірвала виступ генерального директора Хмельницької АЕС Миколи Панащенка.

Фото НГП

Фото НГП

Це сталося сьогодні на черговій сесії облради.

Посадовець мав намір донести інформацію депкорпусу щодо продовження строку експлуатації енергоблока № 1 Хмельницької АЕС. Натомість депутати-націоналісти перервали його і поставили вимогу – надати доповідачу перекладача.

Голова облради Михайло Загородний запропонував обранцям підтримати виступ Панащенка на тій мові, якою йому буде зручно розмовляти. За проголосувало 55 депутатів.

Однак “свободівці” фракцією заблокували трибуну, за якою стояв гендиректор. На противагу блоквальників підтягнулися решта колег з інших фракцій, які були не згодними з такою позицією. Втім, гендиректор ХАЕС залишив сесійну трибуни, так і не відзвітувавши.

Інформацію про продовження строку експлуатації енергоблока № 1 Хмельницької АЕС українською мовою зачитав голова обласної ради.

Голова постійної комісії облради з питань бюджету і колишній мер Нетішина Іван Гладуняк назвав сьогоднішню подію безпрецедентною, вивловивши жаль, що “фаховість керівника такого рівня нівелюється за мовними принципами”.

Пізніше депутат від БПП і голова Ізяславської райдерждміністрації Борис Яцков залишив сесійну залу, пояснивши, що це його протест проти заборони надати слово гендиректору ХАЕС Панащенку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 101

 1. и последние…..когда его кто то стукнет по еб…лу????….или все толерантные такие??? бо у самих рыло в пуху….как и этих нациков включая город…….

 2. Бурлік шось вживае

 3. Очевидно що гімно, бо воно з нього так і пре…

 4. Придурки

 5. скорую человеку вызвали…..уровень !!!!!!!!!!!! перемога!!!!!!!!!

 6. Держаний службовець країни Україна має розмовляти під час публічних виступів виключно українською мовою і крапка. За таких “ліберастів” і різного роду “політичних проституток” ми вже 26 років не будуємо а нищимо країну. Принциповість, яку сьогодні проявили представники
  Свободи та непорушність своїм принципам це є якраз хороша риса, а “тим і сим” це загравання яке на превеликий жаль ні дочого хорошого не приведе і це на сьогодні вже є факт.

  • Чому ж така принциповість тут . Їдьте тай показуйте непорушність своїм принципам до державних службовців вищого рангу !

  • А від коли це посада директора станціїї була ( чи стала) посадою держслужбовця? Ідіот, вчи матчастину і буде тобі щастя, а то лишеньки гавкаєш слідом за Смальом, два проХфесори державної служби у нас знайшлися, а в голові у них – пусто

  • Кривде, наволочь, це якраз через таких як ти гине країна. А ти, бовдуре нерозумний, йди сам покеруй АЕС – тоді точно всі загинемо скоріше та разом.

   • Читаєш і розумієш, який ви геній. Ви, мабуть керівник вищої категорії, чи можливо завод побудували, чи хоча б собачу будку))?

    • І не один завод будував (і АЕС будував, і завод для виробництва палива для АЕС будував, і ще де-що більш цікаве). і багато житлових будинків та об’єктів інфраструктури (в т.ч. у Хмельницькому). А мої предки залізницю будували, що повз Хмельницкий проходить, а один з них трошки більше 100 років назад організував будівництво у Хмельницькому (тоді Проскурів) будинку, де зараз “засідає” свободівська влада (доречі, призначення цього будинку тоді було зовсім інше, поцікавтесь).
     А торік і собачу будку збудував, утеплену.
     А таких як ви, що 3,14здять нічого не зробивши, я просто зневажаю.

     • У будівництві пройшов від бійця студентського будзагону, майстра … до “керівника вищої категорії”, і у підрядника, і у замовника. Ще і експертом виступав, майже за 10 років ні однієї справи не програв. Можу багато що і своїми руками зробити. Маю другу вищу освіту – юридичну.

     • Тоді “”керівниками вищої категорії” зразу, як зараз, не ставали.

     • Їх не харить, що вони сидять в будинку, збудованному коммуняцькими руками. принаймні хочь попердують , щоб привид коммуняк не вештався по ночах?

     • Останьому Анонімному:
      Згаданий мною будинок був збудований для розташування в ньому т.з. “Реального училища” (середнього навчального закладу для здібних дітей усіх верств) у 1-му десятиріччі ХХ-го століття ще за 10 років, як прийшли до влади “комуняки”. А на даний час там знаходиться Хмельницька міська рада та її виконавчий комітет.

  • З яких пір директор АЕС держслужбовець. Ти, розумнику, хоча б закони почитай, і взнай хто є хто

  • звиздуй на галіцію і там смерди

 7. Просто сумно. Поваги нуль до людини! Гончара дружина на русском языке поздравляла с десятилетием фруктового рая в фейсбуке! То нехай не живе з нею!Руцким миром попахивает!

 8. директор досить розумна і порядна людина сумно дивитися на поведінку свободівців історія ще скаже слово особливо в кадровому питанні

 9. Автору ( ПРАВДА)!!!! Вам не завадить пройти додатковий курс украінськоі мови!!!! Багато помилок!!!

 10. Шановні “коментатори” ви аналізуючи ситуацію, яка відбулась, давайте оцінку сторонам конфлікту, а не займайтесь правописанням і різного роду “словесним проносом”. Читаючі оці “вихлинання емоцій”, розумієш що в нас ,нажаль, рівень інтелекту деяких індивідів знаходиться на нулю.

 11. Шановні депутати Ви навідь пальця неварті нашого Гендиректора. Вам є чому у нього повчитись. Це Керівник з великої букви і має повагу від усього колективу ,а цей колектив завжди його підтрмає. Повчіться витримки у нашого керівника!!! Мабуть більших проблем нема якщо зачепили мову.

  • Коли ваш директор працював, юрки смали били в барабан, відстоювали мову, махали прапорами та боролися за краще життя для простих українців. Сьогодні кожний українець винен “інвестиційним фондам” на 30 років в перед. Різними схемами, за пару років, непримітні “фонди” стануть власниками мільйонів га. української землі. Найбільший єкспорт з держави сьогодні є сировина, робоча сила)).

 12. ТУПОРИЛЕ ГАЛИЧАНСЬКЕ БИДЛО З СВОБОДИ

  • Чем тебе Галиция не нравится, псяка- смердяка? земли Галиции это та же Украина напоминаю!!! Нечем не отличаются от Подолье!! А этих ребят надо тут впрягать в работу, что бы платили налоги, создавали общественно полезный продукт, а не сотрясали воздух.

 13. Бурлика генеральним директором треба було одразу призначити! А чо.., було б цікаво його бачити керівником цпец обєкта…..

 14. Да,да обязательно! Ларьков фруктового рая там нет? А Ромасюков будет петь в кустах возле атомной! Хорошая компания идиотов! Неприятно созерцать на такое,хочется ответить,так,по хорошему. Овощ пусть едет к себе права качать,понравился видите ли Хмельницкий! А почему такой патриот как Гончар не остался у себя в селе? Почему мер не остался у себя? Какие вы патриоты? Гарацкие,но с сельскими замашками.

  • Таки да, они бросили свои “малую родину” только с одной целью- улучшить свое благосостояние, и положение.

 15. Автору ( Правда)!!! Прочитайте будь ласка свій останній коментар!!! Ви точно зрозумієте рівень Вашого інтелекту й освідченності!!! Не рятуйте світ,займіться собою!!

 16. Свободівці сраті пацюки – ганебний проект прокремлівських сил, що фінансують правих та решту нациків по всій Європі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.