Військового комісара зі Старокостянтинова оштрафували на 25,5 тис. грн за одержання хабара

Військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного військового комісаріату Олега Гандзюка визнанно винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України (“Зловживання впливом”) і призначено штраф у розмірі 25,5 тис. грн.

Про зазначено у вироці Старокостянтинівського районного суду від 4 вересня.

За матеріалами кримінальної справи, підполковник отримав від громадянки неправомірну вигоду на суму 5 тис. грн. За ці кошти він пообіцяв вплинути на членів обласної призовної комісії Хмельницької області щодо прийняття ними рішення про не призов її сина на строкову військову службу під час осіннього призову 2016 року.

У серпні 2017 року військовий комісар погодився підписати угоду про визнання винуватості. Далі у судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим і погодився сплатити визначений штраф.

Крім цього, суд позбавив Гандзюка права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади у військових комісаріатах строком на один рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Для того щоб не брав хабара то потрібно вже нарешті кримінальну відповідальність застосовувати, і сади на рік як мінімум, а не позбавляти права обіймати посади.

  2. цікаво скільки дав?

  3. стаття 368 пункт 2, його садити з конфіскацією треба

  4. Та йому треба як військовому під час іноземної агресії дати як найбільше, років 15 з конфіскацією. взагалі військових треба зараз перевіряти ретельно і через сбу, бо там купа потенційних шпіонів і зрадників.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.