Хмельницькрибоохорона проведе службове розслідування щодо можливого порушення її співробітника

24 вересня 2017 року у кількох ЗМІ з’явилась інформація про те, що громадським об’єднанням «Скеля» м. Тернополя було затримано державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів Хмельницькрибоохорони при знятті сіток на водосховищі Бакота. Інспектор є співробітником старої структури рибінспекції.

Відповідно до опублікованої інформації , о 20:00 рибінспектор виставив з човна 4 сітки і о 4:00 сам зняв ті сітки, привіз на базу водозабору гораївських дач, де і попався представникам ГО «Скеля» та місцевим рибакам. Відомості внесено в ЄРДЕР за ст. 249 КК України. Збитки складають близько 20 000 грн.

Відомство дякує ГО «Скеля» за допомогу та оперативність у викритті порушень у рибному господарстві.

Для з’ясування обставин, що склались у зв’язку з даною ситуацією Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області буде проведенню службове розслідування. На час проведення розслідування інспектора рибоохорони відсторонено від виконання службових обов’язків згідно наказу Хмельницькрибоохорони № 34 від 25.09.2017. З наказом можна ознайомитись за посиланням. 

Про результати розслідування відомство поінформує додатково.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.