Сьодні слідчі відділу прокуратури Хмельницької області спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили посадовця Хмельницької районної державної адміністрації під час одержання хабара.
Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, за видачу паспортів на індивідуальні житлові будинки садово-котеджного типу він «просив» від місцевого жителя неправомірну вигоду в розмірі 44 тис. грн. Під час одержання частини обумовленої суми хабара – 12 тис. грн. посадову викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища).
Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Зокрема, за результатами обшуку в затриманої особи, окрім одержаних від представника забудовника коштів неправомірної вигоди, також виявлено та вилучено 14,5 тис. доларів.
Все фигня. В Городке тоже на взятке взяли. Судили. А они сидит в должности начальника зем ресурсов и в ус не дует. Также и тут -переквалифицируют и все будет Ок! Какая страна – такие и законы.
делают для ВВВ показатели.это уже не ржавый пистолет .будьте людьми доводите дела до конца.хватит сидеть на решалове.
… по факту то не з рда
Все частіше і більше засоби масової інформації рясніють повідомленнями правоохоронних органів та прокуратур про затримання посадовців різних рангів за хабарі. А їх суми, вилучені під час затримання, дивують українців своїми розмірами та чиновницькою нахабністю.
Зовні здається, що й справді йде справжня війна з хабарниками. Але за даними соцопитувань чомусь все більше українців заявляють про бажання вийти на вулиці і протестувати проти тотальної корупції в державі.
Корупціонерів та хабарників не стало менше, і здається, що їх кількість тільки зросла. Більшість громадян вважає, що найбільшу роль у цьому відіграє судова система. Якщо проаналізувати кількість кримінальних справ по хабарництву, направлених правоохоронними органами до суду, і кількість реально засуджених хабарників, то це, як кажуть в Одесі, «большая разница».
До судів надходять тисячі справ, розгляд яких тягнеться роками або взагалі припиняється. Таким чином, уся робота правоохоронців та прокуратури в антикорупційній війні нівелюється. Ось де захований «корінь корупційного зла».
прокурори теж в темі.
Це ж не працівник Хмельницькоіі РДА, безграмотність шокує! То про які якісні ми можемо говорити хабарі. Напишіть правельно…
Це працівник районної ради. Тієї ради де рулить партія “Поруч” Хлопці відбивають потрачене…
О тепер правельно, це працівник Хмельницькоіі районоіі ради…
14.5 тис.дол. США Нормально пацаны рулят в этой раде…