У Хмельницькому презентували стратегію розвитку системи МВС до 2020 року

У Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулась презентація та обговорення стратегії розвитку системи МВС України. Презентував «Стратегію-2020» радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко.

На презентації були присутні працівники усіх органів виконавчої влади, діяльність яких координується МВС, а також представники громадськості та засобів масової інформації, повідомляє Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Як зазначив Володимир Мартиненко, в ході роботи над проектом стратегії було визначено сім основних пріоритетів, в основі яких лежать інтереси громадян — безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання прав і свобод людини органами системи МВС, ефективне інтегроване управління кордонами і збалансована міграційна політика, якість і доступність послуг, ефективне врядування, прозорість і підзвітність, розвиток кадрового потенціалу та соціальний захист працівників.

Радник Міністра внутрішніх справ закликав громадський актив Хмельниччини не бути байдужими та долучитись до обговорення проекту Стратегії:

«Звертаю вашу увагу на те, що контроль за реалізацією стратегії та загалом за роботою МВС буде покладено саме на громадськість. Тому я хочу, щоб ви максимально долучилися до роботи над цим документом і ми отримали якісний результат», — сказав Володимир Мартиненко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.