Депутати міськради попросили фахівців визначитись щодо статусу історичної будівлі по вулиці Проскуріська, 32

Активістка Альона Береза закликала депутатів розглянути звернення щодо історичної будівлі по вулиці Проскуріська, 32, автентичність якої зараз під загрозою, оскільки власник другого поверху запланував набудову мансарди під офісні приміщення.

88

77

2016 року будівлю було виключено з переліку пам’ятника архітектури місцевого значення.

Однак громадські активісти задля збереження культурної спадщини міста звернулись до депутатів переглянути це рішення.

999

Сесія міської ради підтримала звернення активістів та звернулась  до Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини у Хмельницькій області з проханням повернути будівлі статус пам’ятника архітектури місцевого значення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Як я вже писав раніше, в місті майже весь час “царування” теперішньої влади немає ні головного архітектура, ні начальника архітектурно-будівельної інспекції …, хоча (і це буде правдою) і раніше в архітектурно-будівельній галузі в місті “порядку” не було. Просто, я хотів сказати, що і зараз, “великих” прагнення і зусиль навести порядок та результатів у цьому я не помітив.

 2. Панове, подивіться хто купив будинок, менший крупа, син хаьарника .. та ще за смішні гроші, за мільйон гривень. Теперішня влада порішала питання, щоб і продати і продати приміщення за смішні гроші.. от і свобода вам понове.. от і продажна та корумпована влада….. іште хай повилазить….

 3. Можливо і до перевороту державного, проте дозвіл на реконструкцію давала вже нова влада….

 4. купил так бо жена в юстиции работает.вообще все это веселит. надбавку мера обсуждают которая положена.а сколько в кассу свободы бабла от забудовныков заходит не видят.а откатов сколько.если засраный армян по пол ляма крадет.

 5. а курятники Бухала законні? Їх також жар буде перевіряти? Чи це все вибірково? Чи замовлення?

 6. Да не заинтерисован город ! До сих пор нет
  Сектора или отдела,который бы бы занимался архитектурой города. Ответственность ведь большая! А зачем это Свободе?

 7. Автентика де? Нехай робить,Бо все рухне скоро! Жаба Березу задавила?Чи грошей мало давали?

 8. Споруду ж виключили із переліку памяток. Доя чого галасувати?

 9. Яка велика оперативність ! 19.09 пишуть листа, а 20.09 уже дають слово на сесії. Треба жару розібратись, можливо це корупція?

 10. украл пол ляма …совал штучку что б откупится..повязали..и это прошло так себе тихонько..вот надбавки обсуждают шо подурели)

 11. Береза! Гакалами займись,у них повно кафешек! Ружицким,Викарчуком,Певневым! Че,денег не дали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.