Хмельницька міськрада прирівняла бійців-добровольців до учасників АТО

Хмельницька міська рада визнала бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Сьогодні за це рішення проголосувала більшість депутатського корпусу на черговій сесії.

Також обранці затвердили Порядок надання статусу бійців-добровольців АТО у Хмельницькому.

Згідно з цим документом, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів та брали безпосередню участь у бойових діях.

Бійці-добровольці АТО можуть претендувати на пільги, які поширюються на учасників Антитерористичної операції. Для цього необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

Разом з тим, завідувач юридичного відділу міської ради Лілія Демчук вважає, що органи місцевого самоврядування не наділені повноваженнями надавати статус бійців-добровольців АТО.

За словами бійця Правого сектора Чорного, “Хмельницька міська рада ухвалила епохальне рішення, яке гарантуватиме не лише “червону корочку”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А гроші на ільги будемо ми, прості громадяни платити, за рахунок піднятя тарифів і з сплачених податків… хай із своїх зарплат ці губошльопи платять, так ні… от влада майданута…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.