Держекоінспекція Хмельниччини вимагає призупинки господарської діяльності ТОВ «Екодерево»

30 серпня цього року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Екодерево», що в місті Нетішині.

За результатами перевірки було встановлено, що підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від трьох джерел викиду (бочок для випалювання) за відсутності відповідного дозволу, чим порушило вимоги Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Про це повідомляє Держекоінспекція Хмельниччини.

За виявлені правопорушення директора ТОВ «Екодерево» притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Окрім того, Держекоінспекція звернулась з позовом до суду про прийняття рішення щодо призупинення господарської діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Екодерево» із випалювання деревного вугілля до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.