На святкування річниці Хмельницького завітають відомі українські письменники брати Капранови та Василь Шкляр

У рамках святкування Дня міста уже втретє проводиться літературний фестиваль «Слово єднає!» Цьогоріч до Хмельницького приїдуть відомі українські письменники брати Капранови та Василь Шкляр.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Василь Шкляр відомий письменник та політичний діяч, лауреат Шевченківської премії, автор кількох бестселерів. Зустріч з Василем Шкляром відбудеться 22 вересня (п’ятниця) о 12 годині у читальному залі Центральної міської бібліотеки (вул. Подільська, 78).

На 15 годину запланована прес-конференція спеціальних гостей фестивалю Василя Шкляра (м. Київ), Марії Чумарної (м. Львів), Лори Підгірної (м. Кам’янець-Подільський), Наталки Михно (м. Теребовля, Тернопільської області), Миколи та Ірини Сичових (м. Старобільськ), Григорія Половинка (м. Луганськ). Цього ж дня з ними у монотеатрі «Кут» (вул. Проскурівського підпілля, 34) о 17.00 відбудеться творча зустріч.

Дмитро та Віталій Капранови долучаться до фестивалю у суботу, 23 вересня.

Брати Капранови відомі письменники, публіцисти, видавці та громадські діячі. Їхні творчі зустрічі вирізняються оригінальністю, вони грають на музичних інструментах, співають та начитують свої твори і звичайно ж спілкуються зі своїми прихильниками. У нашому місті брати Капранови мають кілька зустрічей у різних локаціях:

о 12 годині – гала-концерт фестивалю у сквері ім. Т. Шевченка (виступи літераторів Хмельниччини та спеціальних гостей фестивалю, до яких приєднаються брати Капранови, автограф-сесія, експозиція «Місто Хмельницький на сторінках газети «Проскурів», виставка книг подільських авторів «Подільської землі сини і доньки», організована Хмельницькою міською ЦБС, урочисте нагородження учасників фестивалю).

з 15.00 до 17.00 на майданчику «Хмельницький фестивальний» (вул. Проскурівська, 30) відбудуться виступи та автограф-сесії спеціальних гостей фестивалю.

о 17 годині на «Даху» (вул. Героїв Майдану, 38) брати Капранови презентують свою програму для хмельничан та гостей міста «Дарунок на свято».

Вхід на усі заходи фестивалю безкоштовний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. І багато людей про них чули???

  2. багато, особливо українців-патріотів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.