На Хмельниччині мають намір запустити конкурс мікропроектів громад

Депутати Хмельницької обласної ради планують на сесії 27 вересня ухвалити Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки.

Її метою є вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів.

Питанням роздачею коштів займатиметься конкурсна рада Хмельницької обласної ради, куди ввійдуть виконавчий апарат обласної ради, департаменти фінансів і економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, відповідні місцеві ради та районні державні адміністрації.

Загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок конкурсанта-громади: залучення до бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України. При цьому, фінансовий внесок територіальної громади в сумі не менше 5% від вартості проекту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Последний подобный “конкурс” в Хмельницком 05 июля с.г. показал много интересных вещей:
  1.Члены конкурсной комиссии разыгрывают междусобойчики
  2.Обычные договорняки для своих.
  А тут?
  “Питанням роздачею коштів займатиметься конкурсна рада Хмельницької обласної ради, куди ввійдуть виконавчий апарат обласної ради, департаменти фінансів і економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, відповідні місцеві ради та районні державні адміністрації.”
  Никакого контроля, т.е. опять для своих. А не потому ли, чтобы обойти PROZORRO и тендерные процедуры?

  • Тут без договорняка не обійдеться…. нехай громади хоть крейдою на асфальті пишуть оці мікропроекти- якщо не дасиш відкат то не виграїш .. .. велкам то зе мікропроект піпол!
   Велкам маней ту май покет .. .. але зет .. ..!
   БАРДАК ЯК БУВ ТАК І ЗАЛИШИВСЯ…. ГАНЬБА

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.