“Будівельний Альянс Груп” за 68 млн. грн продовжить добудову Чернелівського водогону

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” 13 вересня підписало договір з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво другої черги водогону від села Чернелівка Красилівського району до Хмельницького загально вартістю 68 млн. 161 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Планується збудувати 5 кілометрів водогону зі склопластикових труб. Крім цього, фірма-підрядник повинна пробурити одну артезіанську свердловину на Чернелівському родовищі підземних вод.

Конкурентами на торгах виступили два хмельницькі ПП “Лідер” і ТОВ “Поділля-Інвест Сіті”, пропозиції яких були дещо вищими.

За даними відкритих реєстрів, засновником і власником ТОВ “Будівельний Альянс Груп” є хмельничанин Іван Крутилко. На місцевих виборах-2015 він балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”, але не пройшов.

Як відомо, у 2015 році ТОВ “Будівельний Альянс Груп” за 32,3 млн. грн. збудувало 3,1 км другої черги Чернелівського водогону

Наразі побудовано 15,7 км Чернелівського водогону, що становить 46,2% від його загальної протяжності. При будівництві водогону впроваджуються новітні технології транспортування води, що дозволить уникнути у майбутньому проблем швидкого замулювання і корозії трубопроводів та зберегти якість питної води.

Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Власником також БудАльянса є Кветко, велике гавно, депутат міської ради, голова земельної комісії який все це лобіює. Писаці цієї статьї пора знати хто є хто. Влада в місті помінялась після виборів 2015 року а схеми залишились. До ради прийшли депутати від різних партій і з різними програмами но в раді дружно обєднались і деребанят все в місті разом з славнозвісною “Скотободою”.

    • вася, а хто по твоєму мав виграти тендер на Чернелівку. які фірми в місті, області потужніші за Будальянс?

      • Буде ще ,,потужніший,, як виграє роботи за бюджетні кошти. Не кожному такі привілеі доступні.

  2. А раньше товарищ Лукашук бабло на водогоне дерибанил. Перестал быть депутаном и от корыта отогнали.

  3. А що сам “Водоканал” наст1льки слабкий, що найняв п1дрядника ? Це треба мати дуже велику грамотн1сть, щоб прокласти трубу ? Яка оф1ц1йна середня зароб1тна плата у цього хваленого п1дрядника !?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.