У Хмельницькому детально обговорили інвестиційний проект зі створення підприємства з виробництва автомобільної кабельної продукції

Міська влада вже вдруге зустрілася з представниками міжнародної корпорації SUMITOMO ELEKTRIK. Цього разу до Хмельницького завітав генеральний менеджер в Україні компанії SUMITOMO ELEKTRIK WIRING SYSTEMS (ROMANIA) SPL Лусиан Ангелески, аби детальніше обговорити можливості Хмельницького щодо впровадження інвестиційного проекту зі створення підприємства з виробництва автомобільної кабельної продукції.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

У ході зустрічі сторони обговорили деталі щодо площ для можливого розміщення майбутнього підприємства, умов їх придбання та оренди.

Зокрема закордонних гостей цікавили уже існуючі, готові до виробництва приміщення площею від 5 тисяч квадратних метрів, які планують орендувати впродовж трьох років. Міська влада підготувала представникам компанії кілька вільних приміщень, які відповідають потребам виробництва, а саме: ТЦ «Європа», ПАТ «Укрелектроапарат» та ТДВ «Завод АДВІС». Представники компанії уже оглянули ці виробничі приміщення.

Компанія планує розвивати свій бізнес у різних регіонах України. Представники компанії також відвідали запропоновані їм приміщення у містах Шепетівка та Старокостянтинів. Завтра планують побувати у Вінниці, Кропивницькому і Черкасах.

Лусиан Ангелески зазначив, що компанія має намір запустити виробництво у Хмельницькому до 1 травня 2018 року. За його словами, на початку на підприємстві працюватимуть 500 операторів. Надалі планують кількість працюючих збільшити до 2 тисяч осіб.

 Довідково

Головний офіс компанії знаходиться у Великобританії, в Нью-Каслі. Вона є частиною Sumitomo Group. В компанії працюють більше 25 тис. людей, а підприємства розміщуються в Марокко, Румунії та Словаччині.

До групи входять близько 330 дочірніх компаній та філій у більш ніж 33 країнах світу, переважно в Азії, Північній Америці та Європі. Загальна кількість працівників всієї групи перевищує 180 000.

Sumitomo Electric Industries була заснована в 1897 році і сьогодні є одним з провіднміжнародних постачальників автомобільної промисловості. Усередині автомобільного домену Sumitomo Electric Industries є 4 провідних компаній: Sumitomo Wiring Systems (SEWS),  AutoNetworks Technologies, Tokkai Rubber Industries та Sumiden Electronics.

У сучасній автомобільній промисловості продукти SEWS встановлюють стандарт передового досвіду, а також забезпечують очікування споживачів щодо якості, доставки та вартості.

В Україні працює сестринська компанія,  Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN), яка була заснована в 1986 році як спільне підприємство між Volkswagen AG та Siemens AG, і отримала назву Volkswagen Bordnetze GmbH. З 2006 року ввійшла до концерну Sumitomo Electric Industries.

У 2006 році SEBN відкрито завод в с.Байківці Тернопільської області (розмір внеску до статутного фонду 22,3 млн. грн., кількість працівників – 4400).  За невеликий час підприємству вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів Фольксваген Гольф А6.

Відкрито також філію ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” у  Чернівцях та філію ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” у Чорткові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Для чого ім завод у Хмельницькому, якщо мають у Чернівцях?

  • Розширююсь завод…. а в Тернополі в Чернівцях вже більше людей не наберуть так що ще в Хмильницькому відкривають…..

 2. Клоуни… до чого тут місто, всі об”єкти, де може бути виробництво- приватні.. вирішили пропіаритись.. дивно, що ен має фоток і про фуршет не розказали… одним словом КЛОУНИ….

  • 100%. Гицлик – гончарук вчергове розумну мордашку скорчив і попозував перед камерою. А результату – 0.
   (і не треба: садочки будуємо,тарифи найнижчі, дороги ремонтуємо …пардон, як і при совку гроші в асфальт зариваємо і т.п.)

  • Дійсно приватні)))

 3. Німецька компанія “СЕ Борднетце” буде платити зарплатню хмельничанам 180 євро на місяць ,тоді як на інших заводах вдома платять робітнику 7 євро за годину!Ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.