Абсурдна закупівля – у Славуті столична фірма за 1 гривню розробить документацію зі встановлення відеонагляду

Славутська міська рада повідомила про намір укласти угоду з київським “Віал-Візіон”на виготовлення проектної документації з будівництва міських мереж відеонагляду.

Загальна вартість робіт оцінена в 1 гривню, пише моніторинговий портал публічних закупівель “DoZorro”.

Стартова закупівлі становила 80 тис. грн. На торги прийшли чотири столичні фірми. При цьому первинні пропозиції двох – ТОВ “Секур інтеграція” і ТОВ “Віал-Візіон” – були суттєво нижчими від решти.

Проте весь драматизм ситуації припав на сам аукціон. “Секур інтеграція” і “Віал-Візіон” настільки загралися, що їхні стартові позиції 47 тис. грн. і 49 тис. грн. “згоріли” до 50 копійок і 1 гривні, відповідно!

На жаль, замовник ще дужче розкрутив маховик безглуздості цього тендера, заявивши про намір укласти договір не з переможцем ТОВ “Секур інтеграція”, а з його візаві ТОВ “Віал-Візіон”, яке дало ціну 1 грн при очікуваній вартості у 80 тисяч! У протоколі відхилення тендерний комітет пояснив, що “Секур інтеграція” не підтвердив досвід виконання робіт з виготовлення проектної документації.

Нагадаємо, що влітку влада Славути вже проводила аналогічний тендер. Однак тоді тендерний комітет відмінив електронну закупівлю, обгрунтувавши це необхідністю внесення суттєвих змін до технічного завдання. Замовник визнав, що робоча група не врахувала ряд суттєвих вимог, що можуть вплинути на подальше функціонування системи відеоспостереження в цілому.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Віал-Візіон” засновано киянином Віталієм Панасюком у серпні 2015 року. За даними системи ProZorro, це перший досвід вказаної фірми у змаганні на майданчику електронних державних закупівель.

ТОВ “Секур інтеграція” створено у липні 2014 року мешканцем Києва Олегом Костовським і спеціалізується на оптовій торгівлі побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. За відомостями пошуковика “Zaкупівлі 2.0”, цього року підприємство виграло тендери на поставку систем відеоспостереження Національній музичній академії України імені П. І. Чайковськоготелевізійного й аудіовізуальне обладнання для Управління поліції охорони в Хмельницькій областіобладнання для відеонагляду для НГВУ “Полтаванафтогаз” ПАТ “Укрнафта”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Аплодую Славуті. Ось так треба проводити тендери всім містам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.