Експерти проаналізували фінансову спроможність ОТГ Хмельниччини

Експерти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні здійснили детальний аналіз фінансової діяльності органів місцевого самоврядування та підготували розширений моніторинг фінансової спроможності 366 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у розрізі кожної з областей за підсумками першого півріччя 2017 року. Аналіз здійснено за такими показниками:

–            обсяг власних доходів ОТГ на 1 мешканця та динаміку їх збільшення;

–            рівень дотаційності бюджетів (питома вага базової/реверсної дотації у доходах);

–            обсяг капітальних видатків на 1 мешканця;

–            питома вага видатків на утримання службовців в ОТГ у власних ресурсах громади (без трансфертів) та співвідношення службовців і кількості жителів на 1 службовця.
Хмельниччина показана у наступній таблиці:

2222

Із розрахунку на 1 мешканця, середній показник надходжень власних доходів на 1 жителя 26-ти ОТГ області збільшився на 390 грн. та склав 1069 грн. (в тому числі 4-х ОТГ, утворених у 2016 році цей показник зріс у 3,5 рази та становить 949 грн., а 22-х ОТГ, утворених у 2015 році – на 47 % і становить 1088 грн.).

Виходячи з фінансових ресурсів ОТГ за перше півріччя 2017 року змогли спрямувати кошти на проведення капітальних видатків в сумі 42914,8 тис. грн., що в розрахунку на 1 жителя становить 125 тис. грн.

Найбільша штатна чисельність працівників виконавчого апарату затверджена Волочиською ОТГ – 113 осіб, найменша – Маківською ОТГ – 21 особа. Виходячи з розрахунку чисельності населення громад та чисельності службовців, можна зазначити, що найбільше навантаження на 1 службовця з надання послуг у Полонській ОТГ – 521 особа; найменше – у Гуківській ОТГ – 74 особи. За підсумками першого півріччя 2017 року найбільша питома вага видатків на утримання службовців у фінансовому ресурсі ОТГ (без урахування субвенцій) припадає на бюджет Гунівської ОТГ – 45 %, найменша – на бюджет Розсошанської ОТГ – 10 %.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Головне кінцевий результат діяльності ОТГ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.