Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради намагається зірвати роботу спортивної школи міста – відкритий лист

Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради лобіює інтереси одного з тренерів, чим зриває роботу спортивної школи міста. Про це заявила журналісту НГП директор ДЮСШ №3 Людмила Гусєва.

«Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради на чолі з Сергієм Ремезом намагаються тиском на дирекцію та колектив пролобіювати проведення тренувань у стінах ДЮСШ №3 тренера з фехтування Юрія Мазура.

Свого часу цей тренер, за проханням керівництва Управління, був працевлаштований до тренерського складу спортивної школи.  Однак з часом виявилося, що його учні не беруть жодної участі у обласних та загальнодержаних змаганнях. Єдиним показником його діяльності були привезені кубки з локальних та клубних змагань у Польщі» – зазначає директор спортшколи.

«За прогули, відсутність на робочому місці понад три місяці він був звільнений. Програв суд першої інстанції з цього приводу. Однак погрожує впливовими знайомствами та хамовито веде себе по відношенню до інших тренерів. Про що складались відповідні акти та викликалась поліція.

11

22

Верхом тиску став усний наказ керівництва Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради про надання тренувальної зали цьому тренеру, а тих, хто там тренується згідно розкладу перевести в інше місце» – наголошує Людмила Михайлівна.

Колектив ДЮСШ №3 вирішив звернутись з відкритим листом до Олександра Симчишина, аби врегулювати ситуацію.

44

55

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 42

 1. Голод не тётка)))

 2. Цей конфлікт тягнеться дуже давно.Юрій Мазур, як тренер, дуже порядний. Сильний спеціаліст. На скільки мені відомо, від недавнього часу, є тренером збірної команди України серед дітей до 14 років (а це про щось і говорить). Йому і його вихованцям просто немає де тренуватись. Це проблема не лише його, а й багатьох хороших тренерів нашого міста. А пані Гусєва має ще ту репутацію. Ставлениця ще колишнього начальника управління Вешка В.І. (за що і як його “попросили” нікому не секрет. Ч…..о ще то). Схеми стосовно оренди “мимо каси” це саме той варіант. А тут Мазур – платить вчасно, ремонт робить та ще й вимагає для своїх вихованців більше часу для тренувань. Ось і конфлікт інтересів. Один хоче працювати, а інша нічого не робити і жити в шоколаді. Я думаю, якщо глибоко копнути, то стільки повилазить-всім таким директорам вистачить.

  • Юрій Мазур є тренером збірної команди України на громадських засадах. Для розуміння: це як у козацтві кожен присвоює собі звання, які хоче.
   Жоден з його вихованців немає досягнень на офіційних змаганнях в Україні.
   Кубки, якими він хизується серед незрілої молоді та необізнаними батьками – це трофеї платних змагань де за кошти можна придбати які завгодно нагороди.
   Де б цей трненр не працював, його завжди супроводжують скандали та суди.
   У ДЮСШ 3 замість нього іноді проводить тренування його дружина, яка не має на те жодного права.
   Це звичайний аферист, який втерся до довіри певний людей та вміло їх використовує.

   • Тренер-це покликання.Якщо він працює на благо України, ще й на громадських засадах – честь йому і хвала.

    • Справжній тренер – це тренер, вихованці якого мають вагомі здобутки на змаганях, де й визначається талант спортсмена та тренера.
     Що за плечима Мазура? Понти.

     • А хто з тренерів Хмельницького може похвалитись великими здобутками у фехтуванні???Якщо ви хоч трохи розбираєтесь в фехтуванні я хочу почути хоч якісь аргументи. А там побачимо де “понти”

   • Що стосується репліки – “Жоден з його вихованців немає досягнень на офіційних змаганнях в Україні” – маєте щастя відвідати сайт http://www.nffu.org.ua Національної федерації фехтування України. Там багато що написано, а ще для особливих, є контактні телефони, можна подзвонити і все дізнатись. Удачі!!!

    • Зашёл ради интереса по вашей ссылке на сайт федерации фехтования, с рейтингами всё очень не внятно, там не пишут из каких городов спортсмены. Поэтому зашёл на сайт Министерства молоди и спорта Украины, но ни одного спортсмена вашего тренера состоящего в Зборной команде Украины я не увидел…
     Хотя тут разговор ведётся не о вашем виде спорта, а о том что в спортшколе зал теперь занят детьми этой спортшколы.

  • Это Юра Мазур “сильный специалист”?
   Ну не смешите нормальных людей…. Редкий проходимец.

 3. І де ж той ремонт, зроблений Мазуром?

 4. ДЮСШ№3 тільки ремонти і цікавлять))))

 5. Складається враження, що всі хто тут пише це люди які далекі від спорту в Хмельницькому і ситуації яка створена в ДЮСШ №3 .Всі проти Мазура, а не за Гусєву-ну деже цікаво. Чому ніхто не піднімає питання “благодійних внесків” в секції тхеквондо ВТФ чи додаткових (звичайно не безкоштовних уроків) в секції тенісу, адже, згідно листа, саме йому заважають діти тренера-Мазура Ю. Чи може це тому, що серед незадоволених майже половина – це не батьки, а персонал ДЮСШ№3 (які, в апріорі, є залежними від директора).

  • Вот тут Вы пишете о благотворительных взносах в секции тхеквондо, так вот мой ребёнок занимается там уже три года и за всё это время, мы родители действительно скидывались на манекен для отработки ударов “Боб”. И решение такое приняли сами родители на родительском собрании, и сдавали по желанию, и по возможности, и кто сколько может. И покупали его сами родители, и тренировались на нём дети пол года, только вот кто-то вдруг проткнул его недавно … Так что уважаемый В. Дніпровський не пишите ерунды, никаких благотворительных взносов нет. А наша государственная секция в отличии от вашего приватного клуба воспитала много Чемпионов Украины, призёров Европы и Мира. И когда у вашего тренера в зале занималось 5-6 человек, то наши дети вынуждены были в том же маленьком зале заниматься по 25-30 человек. Как считаете есть разница?

   • По-перше я не маю відношення до фехтування. Просто знайомий з цією ситуацією і є незалежним спостерігачем. По-друге я можу посперечатися стосовно “много Чемпионов Украины, призёров Европы и Мира” не потрібно створювати міфи. По-третє там такі самі діти. Не забувайте про це. Ви бачите ситуацію не виходячи з залу. А треба дивитись глибше. Проблема вирішиться сама собою з того моменту, як піде Гусєва. Місця всім вистачить ось побачите.

    • Наприклад моя дитина 3х кратна Чемпіонка України, срібна призерка клубного Чемпіонату Європи, переможниця 5ти Етапів Кубка Світу, КМСУ та член збірної команди України. І це точно не міф!

 6. Тренер с большим опытом работы, участием во множестве соревнований, думающий, умеющий создать коллектив, отличный организатор, с неравнодушным подходом к детям. Наша семья прошла вместе с ним соревнования, поездки, спортивные лагеря. Нет у меня плохих слов в адрес этого человека!

 7. Цікаво хто ж так лобіює інтереси орендарів в супереч інтересам дітей-спортсменів ДЮСШ №3 ?! Секція тхеквондо вже давно потребувала розширення, групи були переповнені, батьки ще весною звертались до керівництва школи з проханням зробити ще одну групу і я особисто підписувала це звернення. Я так розумію, що в першу чергу мають займатись діти зі спортшколи, а вже якщо лишається якийсь вільний час, то зал здають орендарям. Повністю підтримую Директора ДЮСШ № 3, пішла на зустріч батькам та дітям, тепер в дітей є можливість нормально тренуватись. А тим хто намагається “віджати” зал в дітей, я хочу сказати не вийде, не ті вже часи коли люди мовчали, заради дітей ми всі батьки зберемось і будем захищати спортшколу від цих “рейдерів”!

 8. Кажуть, що сьогодні на четверту годину до ДЮСШ № 3 прийдуть якісь депутати, представники Управління молоді та спорту та навіть телебачення! А відповідно, буде можливість особисто запитати в “народних обранців” в зв`язку з якими нормами та положеннями вони збираються виселяти дітей зі спортшколи на користь орендаря? Всі небайдужі батьки приходьте, будемо відстоювати нашу школу та права наших дітей!!!

 9. Даний орендар не картоплею торгував. В секції займалися такі ж самі діти. Цей конфлікт створений штучно директором ДЮСШ. Захищаючи свої особисті інтереси втягує в суперечки батьків, які будуть відстоювати позицію своїх дітей і право тренуватись в цьому залі як з однієї, так і з другої сторони.

  • Малий зал в спортшколі зайнятий вихованцями цієї школи з 14-30 до 22-00 годин. Оренду з Мазуром не продовжили не тому що це забаганка директора, а тому що цей час був потрібен відділенню тхеквондо ДЮСШ № 3. Насамперед в дитячий спортшколі мають займатись діти-вихованці цієї спортшколи, а вже потім усі інші. Ви не згодні?

   • Та недуже згодні , тому що орендують там нетільки фехтувальники. Приходять і грають баскетбол чоловіки(явно не вихованці школи)

 10. Для довідки. На базі Дюсш-2 працює відділення фехтування.На цей рік маємо двох дівчат у офіційних списках збірної України . Це Садова Дар`я (15 років) – призер КУбку Світу, 4 місце на чемпіонаті Європи, 3 -тя в українському рейтінгу по кадетам (17 р.), 4-та в рейтінгу по юніорам (20років), Учасниця чемпіонату світу 2017 року. Дунець Валерія – 3-тє місце в особистих всеукраїнських змаганнях, 2-ге місце на чемп.України серед кадетів. Краща учениця Мазура Ю.М. – 15-та в Українському рейтингу серед кадетів. Підтвердження цього див. на офіційному сайті федераціїї фехтування – nffu.org.ua

  • Шкода ваших дівчаток. Даша постійно шукає собі трєнєра, вже і в Яцика в Києві тренувалась, тепер ось до Орліковського у Львів переїхала. Не можете ви нічому їх навчити. Як Валєрію, яка навчалась в спортінтернаті в Києві і була відчислена за пиятсво. А це вже точно ваша школа, адже вас попросили з Динамо за алкоголізм. Та і на усіх змаганнях, навіть дитячих в Одесі, в серпні ви постійно п’яний. І шкода, що вам приводять дітей….

   • Хочу доповнити, що в Хмельницькому під час змагань з ТХЕКВОНДО тренери теж випивали в тренерській

  • Для довідки.
   Вихованці Юрія Мазура посіли 4 місце у Загальноукраїнському рейтингу за 2016р з фехтування Ліга 10-13. ДЮСШ #2 з її 3 тренерами на 12 позиції…

 11. вот тема интересная. а то про бурлика надоело читать..))))))

 12. Я би просив заспокоїтися батьків і тренерів з тхеквондо і фехтування.
  і там і там займаються діти. і це великий плюс обом. спорт – це здорово. подяка тренерам і батькам. Ви всі молодці і тхеквондо і фехтування.
  Не ведіться на провокації Гусєвої – директора ДЮСШ. Вона через особистий конфлікт з Мазуром провокує і зіштовхує лобами батьків і тренерів. Будьте розумніші.
  на місці Ремеза, якщо він керівник, а не тряпка, Гусєву звільнити, скласти графік тренувань для обох видів спорту і не дати сваритися спортсменам між собою.

  • Я не в курсі цих конфліктів, но знаю що в ДЮСШ № 3 не існує відділення фехтування, там тільки теніс, настільний теніс та тхеквондо. Коли у залі був вільний час, то його здавали в оренду. Тепер відділення тхеквондо має вже три окремих групи і на звернення батьків до адміністрації спортшколи час в який раніше займалися орендатори був відданий під тхеквондо. Зараз починають розказувати, що одна група має піти зі школи кудись в інше місце, бо зал треба знову згідно якогось усного наказу віддати орендаторам. Ми майже рік в зв`язку з тотальною переповненістью груп просили директора виділити час для окремої групи, а тепер знов діти мають займатись друг в друга на голові ? В Хмельницькому вже є купа спортивних залів, чому б Мазуру не винайняти приміщення для своїх зайнять в іншому місці, ну або не перейти на повну ставку в ДЮСШ № 2 як він там вже тренує ?

   • с ДЮСШ №2 после многочисленных скандалов, судов, привлечения телевидения и депутатов Мазур уволился несколько лет назад. А тренируют там 3 других тренера.

 13. Я так розумію тут вже починається боротьба за крісло директора ДЮСШ… Бо якось все тут зводиться до того, що Мазур мусив піти не тому що вихованцям ДЮСШ потрібен зал, а тому що його чомусь не любить адміністрація школи. Між іншим в 2016 році ця спортшкола стала другою на Чемпіонаті серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ) всієї України. І це саме при цьому директорі. Чужі досягнення комусь не дають спокою ?

 14. Люди, не дурейте !!! Максимум 5% детей пойдут в Большой спорт. Поэтому не важно каким спортом занимаются наши дети, важно что они вообще ним занимаются !!! А Гусева старая дура… А где тренерская солидарность ??? Ведь можно тренировки по тхеквондо проводить в летнее время на свежем воздухе. И этим решить проблему зала. Там одна проблема, и это Гусева !!! И вот это стравливание тренеров между собой, привлечение родителей… Ув. родители, вы же уже другой генерации, а ведете себя как в коммунистическую бытность…

  • До чого тут знову Гусєва? Про що Ви взагалі говорите, проблеми зала у спортшколі немає, усім вихованцям нарешті вдосталь місця. Клуб фехтування Мазура ніякого відношення до ДЮСШ № 3 давно немає. Хай собі тренуються дітки хочь на свіжому повітрі , хочь в якомусь іншому залі… Що ж так вчіпилися за цю спортшколу “як вош до пса”? Навіщо робити проблеми всім навкруги, чи як у тому прислові – Шкода ні того, що своя корова подохла, а що в сусіда лишилась жива?

 15. Хіба в Хмельницькому так багато тренерів державного рівня? Чи ви вважаєте що бути тренером юнацької збірної України це за “гарні очі”? Було б побільше таких як Мазур, то і нація була б сильнішою і здоровішою.

  • Якого державного рівня? що за бред… У Мазура жодних вагомих успіхів на тренерській ниві. Краща спортсменка – 15 місце серед кадетів на Україні. Порівняйте результати його та тренерів з фехтування ДЮСШ 2 і не пишіть у коментарях сон рябої кобили про досягнення Мазура та про тренування тхеквондистів на вулиці і т.д і т.п.

   • Ганьба вам!!!! Пишете про дівчинку, яка була 14 серед дівчат на 4 роки старше. Але мовчите, що вона #1 в Україні за підсумком 2016 року серед дівчат свого віку!

  • Вы что тут все прикалываетесь? Уже В. Дніпровський скидывал ссылку: http://www.nffu.org.ua. Нет там никаких достижений Мазура, нет его фамилии ни в президиуме, ни в комитетех, ни в отделениях, ни даже в клубах. Зайдите и почитайте фамилии тренеров сборных Украины. О каком государственном уровне Вы пишите?! С ним ни одна спортшкола города работать не хочет, все бывшие коллеги вспоминают “незлым тихим словом”…

 16. Мазур – професійний тренер і людина, яка в принципі присвятила себе спорту і вихованню спортсменів. Плювати в його адресу можуть, напевно, хіба тільки ті люди, які не знають про що говорять.

 17. Сам с 12 лет занимаюсь настольным теннисом и продолжаю до сегодняшнего дня каждый вторник,четверг и воскресенье вместе с ещё 7 друзьями тренироваться и играть для собственного удовольствия.
  Там и познакомился с ТРЕНЕРОМ,который ШИКАРНО ФЕХТУЕТ тоже ОЧЕНЬ неплохо играет в настольный теннис.
  Когда сын подрос-привел его к ТРЕНЕРУ.И ни разу не пожалел об этом.

  Прошу не путать ТРЕНЕРА Ю.МАЗУРА с “тренером”-титушкой выше.

  А теперь моё видение истории:
  УТКИНА работает КАРАБАСОМ-БАРАБАСОМ ДЮСШ#33 и с 2012г сдает в аренду малую часть спортзала Хмельницкому фехтовальному клубу.
  25 месяцев она получает деньги и НЕ ВЫДАЕТ квитанций. Её всё устраивает и КОНФЛИКТА НЕТ!
  Но однажды в один очень скверный день один УМНЫЙ человек подсказал,что неправильно делить ДЕТЕЙ на тех,которые занимаются в СПОРТШКОЛЕ и ПЛАТЯТ за аренду зала и тех,которые Не платят за зал и ТОЖЕ ЗАНИМАЮТСЯ В ЭТОЙ ЖЕ СПОРТШКОЛЕ.
  И он же УМНЫЙ подсказал обратиться к городским структурам и детям пошли навстречу-они стали заниматься в том же зале БЕЗ АРЕНДНОЙ ПЛАТЫ с тем же ТРЕНЕРОМ и ТОТ ЖЕ ТРЕНЕР стал получать зарплату и ему после ОФИЦИАЛЬНОГО ТРУДОУСТРОЙСТВА стали начислять стаж.
  В ДЮСШ #33 ОТКРЫЛИ СЕКЦИЮ ФЕХТОВАНИЯ ! УРА!
  Детей зачислили в спортшколу.И было их немало-больше 15 человек.И
  Спортшкола даже заплатила часть денег за одну электрическую катушку-сматыватель!
  Но тут происходит завязка КОНФЛИКТА!

  Помните анекдот про ГАИшника, который говорит: так ты за мои деньги на курорт ездил?!
  Уткина ПЕРЕСТАЁТ ПОЛУЧАТЬ ДЕНЬГИ!
  В ЕЁ ЛИЧНОМ зале,где она давала частные уроки по теннису И СЧИТАЕТ СВОИМ ДОМОМ занимаются фехтованием УЖЕ 14 МЕСЯЦЕВ те самые дети,за которых она получала ежемесячно 3.000таньге и теперь они не дают ни одного таньге!!!
  Уже 14 месяцев…..
  Где справедливость ???
  И тут подворачивается случай!

  Международная Федерация Фехтования приглашает ТРЕНЕРА из Украины и еще по одному тренеру из Финляндии,Сербии,Швейцарии,Венгрии,Австрии,Латвии и 2х других стран в Международную ФЕХТОВАЛЬНУЮ АКАДЕМИЮ по обучению преподавания ФЕХТОВАНИЯ ПО НОВЕЙШЕЙ МЕТОДИКЕ,разработаной лучшими специалистами МИРА.
  Украина ничего не тратит на это.
  Питание,проживание,проезд оплачивает Международная Федерация Фехтования.Почему?
  Наверное просто везет человеку. Почти ничего не делает. Кое-кто даже назвал его проходимцем.
  ЧЕСТНО СУДИТЬ СОРЕВНОВАНИЯ В УКРАИНЕ,АНГЛИИ,ФРАНЦИИ,ИТАЛИИ,ВЕНГРИИ,ПОЛЬШЕ,АМЕРИКЕ,АРГЕНТИНЕ,ЯПОНИИ,ВЫСТОЯТЬ СУДЬЕЙ НА 29 КУБКАХ МИРА-так прокладывают дорогу в ученики Фехтовальному Академии.
  Он отсутствовал несколько месяцев,но на выходных вырывался к своим ученикам на соревнования в Польшу,Украину и в Венгрию и бегал вокруг наших детей и переживал за них.

  А в это время…….. УТКИНА использовала случай и “включила Окуня” :
  “А куда же пропал пропал ТРЕНЕР секции по фехтованию?”
  Она сделала вид,что её не предупреждал ТРЕНЕР,официальные документы она не получала,из Киева письма не приходили и тренера назвала прогульщиком.
  И УТКИНА УВОЛИЛА ТРЕНЕРА по статье за прогул.
  Потом она посмела вычеркнуть наших детей из списка учеников и отчислила их из числа учащихся Спортшколы.
  А теперь она кричит,что в ДЮСШ#33 НИКОГДА НЕ БЫЛО ФЕХТОВАНИЯ.
  И ТРЕНЕРУ она зарплату как директор никогда не платила!
  И маленьких фехтовальщиков не было среди учеников Спортшколы.
  А кого же тогда эта Уткина уволила за прогул?

  Похоже на “ИХ ТУТ НЕТ!!!” ? Не напоминает ничего?

  ТРЕНЕР вернулся в свой город в свою ДЮСШ#33 -а здесь командует УТКИНА и он здесь по её словам “прогульщик”.

  И он начал бороться.Он пошел в суд. Это долго и сложно.
  Но дети не должны пропускать тренировки.
  И снова родители фехтовальщиков каждый месяц собирают деньги и эти деньги по договору за аренду маленького зала платит в ДЮСШ#33 за всех детей А.Краюшин,
  Он делает это вместо ТРЕНЕРА,чтобы Уткина и ТРЕНЕР не встречались и она не устраивала провокации с вызовом полиции и полицейские после беседы с ней не крутили пальцем у виска :”маразм и возраст”,а время для тренировок не уходило на глупые разговоры и дискуссии с сотрудниками ДЮСШ#33,которых присылает Уткина на тренировки.

  ПРОДОЛЖЕНИЕ ПОСЛЕДУЕТ.Опишу позже подлости или ТЕХНОЛОГИИ УНИЖЕНИЯ,которые использовала Уткина и ее подчинённый (Ник- отец тхеквондиста),
  чтобы вышвырнуть нашу секцию из спортшколы.
  Кстати,”отец”,не приписывайте нашим малышам рисование на даяне,это не они и если есть проблема с другим инвентарем-подходите и будем открыто и честно выяснять кто и что испортил,а не обвинять раввина,что его дочь падшая женщина,хотя у него только сын.

  • Уважаемый Отец ребёнка, во первых никакого отношения ни к Гусевой, ни к Мазуру я не имею. В спортшколе я не работаю, а отстаиваю свою точку зрения и возможность бесплатно (и не ночью как в прошлом году) заниматься спортом своему ребёнку. А во вторых я вообще-то ничего не писал по поводу рисования на доянгах… Так что Вы свои фантазии приберегите для следующих фельетонов.

 18. Уважаемым комментаторам для начала предлагаю снять маски и назваться настоящими именами. Как непосредственный участник конфликта, могу сказать, что на прошлой неделе был намеренно уничтожен лучший зал для фехтования в Хмельницком и один из лучших в Украине. Дети имели в своём распоряжении 5 стационарных дорожек для фехтования. Для тренировочного процесса в собственности имеются барьеры , мячи, клюшки для хоккея в зале, лестницы координации, мишени, аппараты фиксации уколов, катушки , ворота для мини футболок и ещё много чего.
  Благодаря активности Мазура Ю.М. в Хмельницком ежегодно проходят два всеукраинских турнира. Чемпионат Украины среди кадетов и один из шести этапов лиги для детей 10-13 лет. Среди его воспитанников есть победители и призеры всеукраинских соревнований, призеры этапов кубка мира, участники чемпионата мира.
  Повторюсь. На прошлой неделе были полностью демонтированы подвесные системы и уничтожена разметка дорожек под предлогом срочной замены ламп и ремонта пола который фехтовальщики поддерживали все годы в отличном состоянии.
  Создать конфликт просто. Как его решить?
  Только благодаря совместным усилиям представителей власти в лице Ремеза С. и родителей секция продержалась до сегодняшнего дня. Предлагаемые варианты выхода из ситуации отвергаются руководством школы.
  Лучше предложите как решить вопрос ,чем впустую выяснять бросаться какашками.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.