У Симчишина звітують про успіхи з реконструкції громадських туалетів

Хмельницька влада відкрила безкоштовний туалет у парку імені Івана Франка, ремонт якого обійшовся бюджету понад 1 млн. грн.

08.09.17-tualet_u_parku_franka

Як зазначається у сюжеті ТРК “Місто”, вбиральня має чоловічу і жіночу зали, а також кімнату для людей з обмеженими можливостями. Також є зал для мам з маленькими дітьми.

За словами начальника міського управління ЖКГ Василя Новачка, найближчим часом планується ввести плату за користування цією вбиральнею. Виручені кошти мають коспенсовувати затрати на миючі засоби і супутні речі.

Крім цього, у парку ім. Чекмана і сквері імені Шевченка встановлено біотуалети для візочників.

Пан Новачок заявив, що наступного року буде реконструйовано громадський туалет у сквері ім. Шевченка. Також закуплять мобільні туалети та підключать їх до каналізації у парку ім. Чекмана та Дендропарку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Прапор Свободи і квіточки ще треба повішати.

  2. Там перед виборами портрети розвішають

  3. вони шо за своі построіли.і носе той піджак на публіку.

  4. раніше заходиш в туалет, блювати хочеться, а сюди зайшов – Європа!

  5. Ачто туалет? Таких должно быть полно в парках! Зайдите возле кинотеатра Шевченка,увидите сами! Страх и вонь! А пора бы давно сделать! Так нет,они фестивали еды в парке делают,а потом всех детей под деревья водят. Позор! Я не говорю уже про парк Чекмана! Там беда! Радоваться нужно,хоть чему то,но рановато! За деньги города все должно сиять,а не одна мерия по вечерам. Красиво,да! Но толку! Сделайте три палаты современных для детей. Как то так! Накипело! Можно о многом писать! Думайте лучше,мер народа!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.