Аваков забирає генерала Семенишина на Донеччину

Міністр МВС Арсен Аваков підписав наказ про призначення нинішнього начальника ГУ Національної поліції в Хмельницькій області генерала Миколи Семенишина керівником поліції Донеччини.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як стало відомо НГП з власних джерел, переїзд до Маріуполя запланований на 10 вересня.

Ймовірним наступником на посаді начальника поліції Хмельницької області може стати вихідець з лав правоохоронної системи Івано-Франківської області. Нагадаємо, що саме з цієї області у липні 2014 року пан Семенишин розпочинав керівний шлях при новій владі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Гладуняк хоче свого протеже Остапчука поставити

  2. Тут ничего не делал и там штаны просиживать будет.

  3. Чемеровецьких негідників-ментів з собою забере?Негідників- ментів Лисого, Фурмана ,Зелінського,Журавля,Бродюка,Войцехівського,Свідера,Поберевського.Польового-Бувших ментів Чемеровецького райвідділу ,(Гук з Ярмолинець)яких генерал Семенишин,, відбілизнив”в зв,язку з відсутністю інших-кращих(потрібні ж ,хотя б хтось)бо інших немає, голод кадрів.Ці менти робили злочини і робитимуть.,Вчив” генерал Шутяк.Ці менти вчать нових…Щось зміниться?

    • Друже! Гук давно на пенсії

    • “Розумнику”, а ще на пенсію пішли з приходом Семенишина пішли такі “недобілизнині менти”, як Польовий, Бродюк. Поберевський років 10-15 на пенсії… От один баран пише, люди читають. Войцехівський теж давно на пенсії. Одним словом, кожен сам для себе робить висновок, просто щоб писати таке подивись, що ти в цім житті зробив, може ти й не вартий щоб тобі ці люди навіть руку тиснули. Я звертаюся на “ти” бо на “Ви”, забагато честі.

  4. Амвей буде в Донецькій області.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.