Військові встановили, що волочиська тушонка для воїнів АТО не відповідає вимогам ДСТУ

У Міністерстві оборони України повідомили, що тушонка для АТО з Хмельницької області неякісна, повідомляє прес-центр силового відомства.

М’ясна тушонка з Волочиська не відповідає вимогам Державного стандарту України, зокрема результати лабораторних досліджень показали, що консерви ТОВ «Адамант-2000» і «Візит» не відповідають вимогам ДСТУ.

В ході службового розслідування незалежною лабораторією Науково-дослідного центру випробувань продукції зразок продукції виробника ТОВ «Адамант 2000» не відповідає за органолептичним показником (зовнішній вигляд) вимогам ДСТУ (у наявності судинні пучки і груба сполучна тканина).

Було встановлено факти неналежної організації і проведення лабораторних досліджень харчових продуктів, поставлених до військових частин, посадовими особами Центру безпечності харчових продуктів та ветеринарії, а також неналежного виконання обов’язків посадовими особами Збройних Сил України щодо організації та здійснення контролю за якістю та безпекою харчових продуктів шляхом ознайомлення із супровідними документами, що засвідчують їх якість та безпечність.

За неналежне виконання службових обов’язків, владою Міністра оборони України до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 16 винних посадових осіб — від командира підрозділу до начальників управлінь і служб.

На винних посадових осіб було накладено дисциплінарні стягнення від «попередження про неповну службову відповідність» до розглядання на засіданні атестаційної комісії щодо подальшого проходження військової служби.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Лобазюк ти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.