В Європі розглядають введення перевірки посвідчення особи гравців, для боротьби з відмиванням незаконно отриманих фінансових коштів

Європейський союз розглядає введення перевірки посвідчення особи для гравців, які роблять ставки, в тому випадку, якщо її розмір буде перевищувати 2 тис. євро (2,5 тис. доларів США). У разі подібної перевірки клієнта букмекерської контори, необхідно буде пред’явити паспорт або інший документ, що підтверджує його особу.

Дане рішення покликане посилити боротьбу з відмиванням незаконно отриманих фінансових коштів і організованою терористичною діяльністю. Також, Євросоюз вважає необхідним посилити правила здійснення ставок spielen Live-Wetten gewinnen.

За повідомленням ради Європейського союзу, букмекерські оператори вже давно були попереджені про швидке прийняття закону, що вносить певні зміни в їх діяльність. Як стверджують експерти, нові правила можуть серйозно дезорганізувати роботу найбільших букмекерських організацій.

У червні минулого року Комісія азартних ігор Великобританії (Гральна комісія Великобританії UKGC), що є офіційним контролюючим органом гральної індустрії, настійно звернулась до операторів зі словами про можливість запровадження ідентифікації гравців, як це відбувається в онлайн-букмекерів (EnergyBet Shop). У разі, якщо букмекери відмовляться від рекомендацій відомства з прийому ставок, це буде розглядатися як порушення умов видачі державної ліцензії на ведення діяльності і зможе спричинити стягнення штрафних виплат з порушників.

Європейська ініціатива не є прецедентом. Раніше японський уряд також заявляв про намір встановити обмеження на одночасне відвідування казино і залів ігрових автоматів місцевими жителями і туристами з інших країн шляхом запиту ідентифікаційної картки для перевірки особистостей гравців.

Цю карту, що дістала назву “Мій номер”, пропонувалося вбудовувати в інтегральні мікросхеми (ІМС), що містять персональні дані (ім’я, дату народження, фотографію гравця). Подібні посвідчення особи необхідно пред’являти кожний раз при вході до грального закладу.

Можливо, в недалекому майбутньому європейський уряд піде за прикладом японських колег, і розгляне створення спеціального способу ідентифікації клієнтів букмекерських контор.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.