У Хмельницькому кіберполіція викрила ретрансляцію російських каналів, які поза законом

Працівниками Подільського управління кіберполіції спільно із слідчим відділом Хмельницького відділу поліції виявлено та припиненню діяльності злочинних організацій у Хмельницькому, що надавали послуги ретрансляції телеканалів супутникового телебачення за технологією кардшарингу. Діяльність здійснювалася без жодної ліцензії провайдера програмної послуги та угод з правовласниками.

Про це повідомляється на сайті Кіберполіції.

Зазначено, що кіберполіцейські отримали інформацію від правовласників про те, що невстановлені особи незаконно втручаються в роботу їх телекомунікаційних мереж та здійснюють трансляцію та ретрансляцію об’єктів авторського права, без відповідної згоди власників.

«Зловмисники також ретранслювали російські канали, трансляція яких заборонена на території України Національною радою з питань радіомовлення та телебачення», – повідомляє Кіберполіція.

hmk2

Як з’ясувалося, протиправною діяльністю займалися двоє мешканців міста Хмельницького. Під час обшуків за місцями їх проживання, роботи та автомобілях виявлено та вилучено п’ять компютерів та електронні носії інформації, безпосередньо з яких здійснювалося розповсюдження протиправного контенту, мобільні телефони, чорнові записи клієнтської бази вже підключених абонентів, списки встановлюваних телеканалів та більше двох сотень ресиверів для прийому супутникового телебачення.

За повідомленням Кіберполіції, на даний час відомо про близько 200 клієнтів, яким чоловіки налаштовували незаконну трансляцію програм телепередач. Сума завданих збитків встановлюється.

Наразі проводиться ряд експертиз, за результатами яких чоловікам буде повідомлено про підозру за вчинення злочинів у сфері авторського права та суміжних прав, а також незаконного втручання в роботу систем та комп’ютерних мереж.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. .1. Знову брехня, а насправді комерційні розборки. Вірно казав В.І.Ленін (предки зі Старокостянтинова): “Політика, це концентрована економіка.
  2. А що ж можна подивитись по т.з. українському ТБ? Один негатив: все погано, Порошенко – молодець, Кличко на “ровері”, загибель в АТО, нас усі (продавці, надавачі послуг …) обманюють, вороги нас беруть в кільце, Путін у всьому винен та т.п. Просто небезпечно для псіхики.

 2. Отож злочин розкрили, всі стало легче, що окрім української локшини нам на вуха бульше нічого не будуть вішати… Супер злочин розкрили….БРАВО… слава гройсману та вальцману…. ура…. цікаво.. а по якій статті справу ці клоуни порушили…… який злочин було вчинено…

  • хлопці, а ви громадяне якої країни? судячі по вашим висловам точно не України

   • А ти, анонімний патріоте, податки платиш своїй країні?
    Щось мені підказує (інтуіція, грунтована на досвіді), що ні.
    І я думаю, що мої припущення мають більше підстав ніж твої.
    А вважати ворогами тих, хто має інші погляди, хто, в кінці-кінців, каже правду, це якось”по-сталінськи” / “по-гітлерівськи”.

   • І взагалі, ще раз підкреслюю, що немає чого усі наші негаразди «списувати» на Путіна і Росію. Конче необхідно зрозуміти (інакше просто буде загибель), що першу чергу у всьому винна переважна більшість з нас. І тільки тоді, коли це зрозуміємо і більшість почне жити для розбудови України (а не для руйнування, волаючи, що вони патріоти), ми виживемо.
    А поява В.В.Путіна (російського) є об’єктивною історичною закономірністю. Так майже завжди бувало.в історії людства, а саме, після «бурливого» розвалу / руйнування бувших «імперій» до влади приходили (їх приводили закулісні маніпулятори руками ностальгуючого натовпу) «сильні» авторитарні особистості, сіречь, тирани (згадайте Наполеона, Сталіна, Гітлера і т.п.). Ще раз кажу, що В.В.Путін, скоріше всього, є чиїмось «агентом впливу», який, можливо, на даний час, вийшов з підконтролю своїх «поводиря» / «поводирів». Наприклад, згадайте про Леніна. А зростом він нагадує їх (особливо Наполеона), тому і однакові комплекси.
    А можливо, і невийшов, бо все, що під його керівництвом робиться на Росії, на мій погляд, дуже вигідно Китаю.

 3. 1. Знову брехня, а насправді комерційні розборки. Вірно казав В.І.Ленін (предки зі Старокостянтинова): “Політика, це концентрована економіка”.
  2. А що ж можна подивитись по т.з. українському ТБ? Один негатив: все погано; Порошенко – молодець; Поршенко – негідник; Кличко на “ровері”; чергові жертви АТО; нас усі (політики, державні діячі, громадські діячі; продавці товарів та надавачіінших послуг …) обманюють; вороги нас беруть в облогу; Путін / кацапи / жиди у всьому винні та т.п. Просто небезпечно для псіхики.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.