Нардеп Мельниченко звернувся до Гройсана з проханням розширити перелік основних ліків, вартість яких підлягає відшкодуванню

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«До мене масово звертаються мешканці округу щодо сприяння у розширенні Національного переліку основних лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Часто замінники та аналоги ліків, які хворі приймали багато років не дають бажаного результату, а в окремих випадках – навіть шкодять.

Надіслав понад двадцять депутатських звернень з конкретними випадками на адресу Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА. З отриманих відповідей стало відомо, що наразі триває робота над пропозиціями по оптимізації вказаного переліку.

Саме тому сьогодні направив листа на ім’я Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням врахувати мої пропозиції, які надіслав до Міністерства охорони здоров’я, та виконати вимоги хворих, які без лікарських засобів не можуть жити».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. С 1200 ліків постановою г…ГРОЙСМАНА зменшили до 300 наімінуівань.Тільки від болю оставили морфін і ще один нестороід.Тепер якшо болить інвалід плати по повній.Морфін призначають тільки перед смертю.НО добавили препарати від мігрені видно у його бабусі с 40 карбованцями пенсии головка в 92 болить.

  2. ГЕНОЦИД.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.